Zamknij

Sanatorium Miłości: Marta Manowska o konflikcie Haliny i Jadzi. Jest zszokowana tym, co zaszło

24.03.2021 13:57
Marta Manowska
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Marta Manowska skomentowała konflikt Haliny i Jadwigi z "Sanatorium Miłości 3". Prowadząca nie może uwierzyć, że kuracjuszki poróżniły się z tak błahego powodu. Zamierza interweniować w specjalnym odcinku "Sanatorium Miłości". 

"Sanatorium Miłości 3" zakończyło się przed paroma tygodniami, ale nadal budzi sporo emocji wśród widzów. Wszystko przez dalsze losy uczestników trzeciej edycji. Po programie okazało się, że Halina i Jadwiga przestały się ze sobą kontaktować, a ich przyjazne niegdyś relacje zawisły na włosku. Królowe turnusu wygarnęły sobie to i owo w sieci. Niestety wspólny występ Halinki i Jadzi w "Familiadzie" nie sprawił, że między gwiazdami pojawiła się chęć odnowienia kontaktu. 

Marta Manowska nie ukrywa, że jest zaskoczona takim obrotem spraw. Prowadząca "Sanatorium Miłości" obecnie skupia się na nagrywaniu 8. edycji programu "Rolnik szuka żony", ale w wolnych chwilach śledzi medialne doniesienia na temat konfliktu swoich byłych podopiecznych. Gwiazda TVP jest zawiedziona tym, co wydarzyło się między Jadzią i Halinką. W końcu obie żegnały się w finale jak przyjaciółki od serca, a pytane o kontynuowanie znajomości po nagraniach, deklarowały, że na pewno się do siebie odezwą.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent na Fundację Radia ZET

Sanatorium Miłości: Marta Manowska komentuje konflikt Halinki i Jadzi

Manowska uważa, że między kuracjuszkami musiało dojść do jakiegoś nieporozumienia. W fałszywą przyjaźń nie wierzy, dlatego zamierza wyjaśnić wszystko w odcinku specjalnym "Sanatorium Miłości". 

- Jestem zaskoczona i czekam na spotkanie z nimi. Wychodzę z założenia, że są to osoby dorosłe, pełne doświadczenia i podchodzę do nich z całym takim dobrodziejstwem siebie. Mam założenie pozytywne. Nie wypytuję co dzieje się w pokojach, nie dłubię w intrygach. Jeżeli ktoś chce porozmawiać, to przychodzi i to robi. Rozstaliśmy się w pełnej zgodzie, przyjaźni między Jadzią a Haliną. Bardzo chciałabym dowiedzieć się, co się wydarzyło, bo mam wrażenie, że to jakaś pomyłka na łączach, bo nie chce mi się w to wierzyć, że taka autentyczna przyjaźń mogłaby być udawana - powiedziała prowadząca w rozmowie z Plotkiem.

Odcinek specjalny "Sanatorium Miłości 3" jeszcze nie ma konkretnej daty emisji. O szczegółach poinformujemy niebawem. Tymczasem zaskakujące wieści płyną od byłych uczestników show, Iwony Mazurkiewicz i Gerarda Makosza. Kuracjusze nie tylko tworzą szczęśliwy związek, ale także wzięli udział w międzynarodowej produkcji hollywoodzkiego reżysera!

Sanatorium Miłości: Iwona i Gerard u zdobywcy Oscara. Teraz pozna ich cały świat