Zamknij

Sanatorium Miłości: czarny Ryszard zakochany! Ma sporo młodszą partnerkę

20.01.2021 14:20
Sanatorium Miłości: czarny Ryszard zakochany! Ma sporo młodszą partnerkę
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Ryszard Lasota z pierwszej edycji "Sanatorium Miłości" pochwalił się nowym związkiem. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów programu jest w związku z młodszą kobietą. Jest między nami większa różnica wieku niż między Gerardem i Iwoną. 

Ryszard Lasota był jednym z bohaterów pierwszego sezonu "Sanatorium Miłości". Widzowie nadali mu ksywkę "czarny Ryszard", by odróżnić go od innego uczestnika o tym samym imieniu. Mężczyzna dał się poznać jako osoba zasadnicza, ostrożnie dobierająca znajomych i dość wybredna w stosunku do płci pięknej. Zawsze bez ogródek mówił, co go denerwuje i często krytykował swoich kolegów z programu. Przez to przylgnęła do niego łatka największej marudy turnusu. 

Ryszardowi niestety nie udało się znaleźć miłości przed kamerami. Ostatnio temat uczestnika powrócił przy okazji nowego sezonu "Sanatorium Miłości". Internauci porównali występującego w show Edka do Ryszarda Lasoty. Emerytowany policjant z Czernikowa jest bezpośredni, podobnie jak Rysiek, i tak samo irytuje swoim apodyktycznym charakterem. Lasocie jednak nie spodobało się to porównanie. 

Sanatorium Miłości: Teresa i Andrzej będą razem? W sieci już huczy. "Piękna z nich para"

Sanatorium Miłości: Ryszard z pierwszej edycji znalazł partnerkę 

Po tym, jak w programie zaprezentował się Ryszard, mało kto wierzył, że uda mu się stworzyć jakiś związek. Tymczasem okazuje się, że seniorowi dopisało szczęście jak mało komu. Po programie Rysiek związał się z pewną atrakcyjną brunetką, która jest od niego młodsza o ponad 18 lat!

- Od wakacji można mnie ostatnio spotkać z pewną uroczą brunetką - zdradził w rozmowie z Pomponikiem Lasota i dodał, że jest między nimi większa różnica wieku niż między Iwoną i Gerardem (18 lat) z drugiej edycji "Sanatorium Miłości". 

Okazuje się, że kobieta wypatrzyła Ryśka w programie i wysłała do niego list. Przypadli sobie do gustu już na pierwszym spotkaniu. Senior jest przy niej szczęśliwy i planuje wybrać się z nią na zagraniczne wakacje. 

- Bardzo chciałbym zabrać ją na Florydę, ale COVID blokuje takie wycieczki. Ma to jednak swoje dobre strony, bo spędzamy sporo czasu razem w domowym zaciszu – gramy w planszówki, oglądamy filmy, ona przejęła kontrolę w kuchni, a ja czasem mogę upiec ciasto - śmieje się Ryszard. 

Czy zamierza się ożenić? Uczestnik "Sanatorium Miłości" na razie nie chce składać poważnych deklaracji, ale nie wyklucza, że w miarę rozwoju związku zdecyduje się na ślub.

Sanatorium Miłości: Edward znów w ogniu krytyki. Psychoterapeutka ostro o jego zachowaniu