Zamknij

Sanatorium Miłości: Stenia i Władysław będą razem? Wiesia zdradziła, jak potoczą się ich losy

Judyta Wanicka
11.02.2020 11:10
Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Wiesia z "Sanatorium Miłości 2" zdradziła, jak potoczy się relacja Steni i Władysława. Czy parze uda się stworzyć związek i zostać ze sobą po programie?

W "Sanatorium Miłości 2" nawiązał się pierwszy "romans". Między Stenią i Władysławem zaiskrzyło na wycieczce w górach. Stenia wyznała, że wierzy w miłość Władysława i chciałaby z nim stworzyć poważny związek. Program został nagrany wcześniej, dlatego kuracjusze wiedzą, jak potoczą się losy par powstałych w programie. Jak zwykle najbardziej skora do wyznań jest Wiesia. Znana z bezpośredniego charakteru kuracjuszka wygadała się w wywiadzie na temat najpopularniejszej pary w "Sanatorium Miłości".

Sanatorium Miłości: Władysław śmiało o seksie. "Po bożemu jest nudno. Konfiguracje muszą być różne"

Sanatorium Miłości 2: Stenia i Władysław będą razem?

Wiesia nie ma dobrych wieści dla widzów trzymających kciuki za miłość Steni i Władysława. Seniorka zdradziła, że rozwijający się w programie romans nie będzie miał happy endu. Steni i Władysławowi nie uda się stworzyć silnej więzi, która pomoże im zbudować poważny związek po zakończeniu show.

Młody człowiek na pierwszy rzut oka może się zakochać, ale w naszym wieku to jest już rozwaga i w taką miłość, że w cztery tygodnie ktoś się zakocha, to ja nie wierzę i nie wierzyłam - powiedziała w rozmowie z Plejadą Wiesia.

Teraz cokolwiek mogę powiedzieć o każdym z nas. Tam, jak taka jedna para się utworzyła, to ja mówiłam, że wy to durnie, bo z tego i tak nic nie będzie. Mówiłam to, bo jestem taka bezpośrednia i nie myliłam się. Miałam rację, zresztą we wszystkim miałam rację, bo jestem dobrym obserwatorem - powiedziała o Steni i Władysławie zuchwała seniorka.

Wiesia potwierdziła, że romans Steni i Władysława nie przetrwa. Wcześniej Basia wygadała się w wywiadzie na temat losów pozostałych uczestników "Sanatorium Miłości".

Sanatorium Miłości 2: Basia zdradziła zakończenie sezonu. Kto stworzy parę?

Zagłosuj

Lubisz Wiesię z "Sanatorium Miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw