Zamknij

Sanatorium Miłości: Stenia ma nowego partnera. To kuracjusz z pierwszej edycji

22.07.2020 13:40
Stenia Kowalska z "Sanatorium Miłości 2"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Stenia Kowalska z "Sanatorium Miłości 2" znalazła nowego partnera. Po rozstaniu z Władysławem uczestniczka związała się z Markiem znanym z pierwszej edycji programu. Co o swoim ukochanym mówi Stenia Kowalska? 

Stenia Kowalska z "Sanatorium Miłości 2" już nie jest sama. Po rozstaniu z Władysławem Pieszką piękna kuracjuszka odnalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Według potwierdzonych doniesień nowym partnerem Steni jest Marek Jarosz z pierwszej edycji "Sanatorium Miłości". Oboje zbliżyli się do siebie jakiś czas temu i świetnie się ze sobą dogadują. Stenia wypowiada się o nowym przyjacielu w samych superlatywach. Marek również nie pozostaje jej dłużny. 

Stenia Kowalska przed kilkoma miesiącami zakończyła związek z Władysławem, którego poznała na planie "Sanatorium Miłości". Z relacji kuracjuszki wynikało, że mężczyzna zawiódł ją swoim zachowaniem. W dodatku dość szybko między zakochanymi uwidoczniły się różnice charakterów.

Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama, a nie z Władkiem - wyznała gorzko w "Super Expressie". 

Władysław Pieszko wkrótce znalazł nową partnerkę. 17 marca poinformował na Facebooku, że jest w związku z pewną Haliną z Krakowa. Ogłosił nawet zaręczyny, ale raptem po kilku godzinach wrócił do statusu "W związku". 

Sanatorium Miłości: Stenia zerwała z Władysławem. Mocne słowa pod adresem byłego partnera

Sanatorium Miłości: Stenia związała się z Markiem z pierwszej edycji? 

Stenia Kowalska wkrótce pojawi się w specjalnym odcinku "Sanatorium Miłości", można więc liczyć na to, że sama opowie, co słychać w jej życiu prywatnym. Tymczasem media obiegła wieść, że gwiazda "Sanatorium Miłości" nawiązała bliską relację z Markiem Jaroszem z pierwszej edycji. 66-latkowi nie powiodło się z Małgosią Zimmer, o którą zabiegał w programie. Tymczasem na horyzoncie pojawiła się piękna i znowu wolna Stenia. 

Zadzwoniłem do niej. Jak zaczęliśmy rozmawiać, to nie mogliśmy skończyć. Wspaniała kobieta - powiedział w rozmowie z "Na żywo" Marek. 

Kuracjusz chciałby zabrać Stenię na wakacje. Marzy mu się wspólne plażowanie nad Świdrem i rozmowy przy obiedzie. 

Chciałbym pojechać nad Świder, poleżeć na plaży. Nie ma znaczenia, czy zjemy obiad w restauracji, czy na moim tarasie. Będę szczęśliwy, gdy ona będzie ze mną - podkreślił.

Stenia na razie jest zachwycona tym, jak prezentuje się Marek. 

To sympatyczny facet, doświadczony, mądry i ma dwie córki, jak ja - podkreśliła w rozmowie z "Na żywo".

Czy gwizdy "Sanatorium Miłości" w końcu znajdą upragnione szczęście? Czas pokaże. Miejmy nadzieję, że tym razem Stenia się nie zawiedzie, a Markowi uda się zatrzymać ją już na zawsze. 

Posłuchaj podcastu