Zamknij

Sanatorium Miłości: Stenia ma pretensje do Wiesi. Chodzi o Władka. "Mogłaby się czasem ugryźć w język"

Judyta Wanicka
06.04.2020 21:34
Stenia z Sanatorium Miłości
fot. Mateusz Jagielski/East News

Stenia nie kryje żalu do Wiesi, że ta zachęcała ją do związku z Władysławem. Uczestniczka nie szczędzi koleżance przykrych słów. Jak ocenia zachowanie Wiesi podczas turnusu? 

Stenia Kowalska związała się w "Sanatorium Miłości" z Władysławem Pieszko. Była to jedyna para, jaka powstała w trakcie programu. Oboje deklarowali, że zamierzają zostać ze sobą na dobre i na złe. Niestety dość szybko okazało się, że seniorów więcej dzieli niż łączy. Stenia poinformowała w tabloidzie, że nie jest już z Władysławem. Obecnie z niesmakiem wspomina znajomość z jurnym seniorem i żałuje, że nie dała szansy innym uczestnikom turnusu. 

Sanatorium miłości 2: Stenia zerwała zaręczyny. Poszło o alkohol? 

Sanatorium Miłości: Stenia ma żal do Wiesi 

Stenia jest rozczarowana zachowaniem Władysława. Dopiero z telewizji dowiedziała się o jego nieprzyzwoitych igraszkach z Bożeną w jacuzzi oraz tym, co wygadywał o seksie. 

Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama, a nie z Władkiem - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

O dziwo Stenia największy żal ma do Wiesi. Twierdzi, że to ona popchnęła ją w ramiona Władysława. 

Myślę, że niestety miała w tym swój udział Wiesia, moja lokatorka z pokoju. To ona wciąż powtarzała: amoroso, amoroso i nakręcała nas oboje. Naprawdę mogłaby się czasem ugryźć w język, albo sama zająć się Władkiem - powiedziała niezadowolona Stenia. 

Sanatorium Miłości: Wiesia krytycznie o związku Steni i Władysława 

Co ciekawe, za plecami Wiesia krytycznie oceniała związek Steni i Władka. Po programie jako pierwsza zdradziła, że para z "Sanatorium Miłości" nie jest już razem. 

Młody człowiek na pierwszy rzut oka może się zakochać, ale w naszym wieku to jest już rozwaga i w taką miłość, że w cztery tygodnie ktoś się zakocha, to ja nie wierzę i nie wierzyłam - mówiła w rozmowie z Plejadą. 

Teraz cokolwiek mogę powiedzieć o każdym z nas. Tam taka jedna para się utworzyła, to ja mówiłam od razu: wy to durnie, z tego i tak nic nie będzie! Mówiłam to, bo jestem taka bezpośrednia i nie myliłam się. Miałam rację. Zresztą we wszystkim miałam rację, bo jestem dobrym obserwatorem - nie kryła satysfakcji Wiesia. 

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard są parą. Potwierdzili związek w programie TVP

Zagłosuj

Czy Stenia i Władysław pasowali do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw