Zamknij

Sanatorium Miłości: Stenia opowiedziała o rozstaniu z Władkiem. Powodem był flirt z Bożeną?

04.08.2020 15:14
Sanatorium Miłości: Stenia opowiedziała o rozstaniu z Władkiem. Powodem był flirt z Bożeną?
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Stenia Kowalska i inni uczestniczy spotkali się w odcinku specjalnym "Sanatorium Miłości". Kuracjuszka zdradziła Marcie Manowskiej, dlaczego zdecydowała się zakończyć związek z Władysławem.

Stenia Kowalska była jedna z bohaterką 2. edycji "Sanatorium Miłości". Sympatyczna mieszanka Wrześni robiła wrażenie na kolegach z turnusu elegancja i nienaganną figurą. Jako jedynej z uczestniczek udało jej się wyjechać z Ustronia z mężczyzną u boku. Był to Władysław Pieszko, przystojny wdowiec z Jastrzębia-Zdroju. Niestety związek dość szybko napotkał na przeszkody. Stenia żaliła się w tabloidzie, że Władysław wykazywał się sporym nietaktem i zanadto obnosił się z zamiłowaniem do seksu. Szczególnie nie spodobał się jej flirt Władysława z Bożeną w jacuzzi, do którego doszło w programie za jej plecami. 

Kilka miesięcy po rozstaniu Władysław Pieszko znalazł nową partnerkę. W marcu poinformował na Facebooku, że jest w związku z pewna Haliną z Karkowa. Na moment ogłosił nawet zaręczyny, ale prędko przywrócił statusu "W związku". Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Stenia również nie jest sama. Nowym przyjacielem kuracjuszki został Marek z pierwszej edycji "Sanatorium Miłości". 

Sanatorium Miłości: Stenia ma nowego partnera. To kuracjusz z pierwszej edycji

Sanatorium Miłości: Stenia opowiedziała o rozstaniu z Władysławem 

Specjalny odcinek "Sanatorium Mieści 2" był okazją do tego, by dowiedzieć się, jak potoczyły się losy kuracjuszy po wyjeździe z Ustronia. Z Martą Manowską spotkali się Wiesia, Iwona, Basia, Halinka, Bożena, Stenia oraz Gerard, Wojtek, Adam i dwóch Władysławów. 

Iwona i Gerard potwierdzili, że nadal są w związku. - Jestem zakochana, jestem prawdziwą, spełnioną kobietą. To jest ten gość, z którym chciałabym iść przez życie, czując się dowartościowaną partnerką. Bardzo się cieszę, że już się nie budzę sama - wyznała Iwona. 

Szczęśliwie układa się również w życiu Władysława Balickiego, który niedawno pochwalił się swoją partnerką w telewizji. Zapytany przez Martę Manowską o ślub, odparł, że nie wyklucza takiej możliwości. - To na pewno ostatnia partnerka w moim życiu - deklarowal kuracjusz. 

Wszystkie oczy zwrócone były jednak na Stenię i Władka. Jak byli kochankowie zareagowali na pytanie o koniec związku? 

Myślałem, że z tego związku coś będzie, ale niestety po dalszym pobycie z nią stało się inaczej. Może niezgodność charakterów? - odparł taktownie Władysław i dodał, że ostatecznie znalazł szczęście u boku innej kuracjuszki, którą poznał w Ustroni w walentynki. 

Z kolei Stenia podzieliła się osobistym wyznaniem. 

Wyjeżdżając z "Sanatorium" wyjeżdżałam w parze. Byłam naiwna. Moje relacje z Władkiem zakończyły się w grudniu. To ja zerwałam kontakt - powiedziała.

Szczegóły zachowała dla siebie, ale może tylko ze względu na grzeczność wobec Władka i Bożeny. Przypomnijmy, że w tabloidzie bez skrupułów przyznała, że chodziło o potajemny flirt pary w jacuzzi. 

Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama, a nie z Władkiem - wyznała w rozmowie z "Super Expressem". 

Różnimy się niemal we wszystkim. Ja nie lubię zbyt rozrywkowego trybu życia i nigdy nie przesadzam z alkoholem. Szanuję też moich przyjaciół i bardzo dbam o kulturę osobistą. Nie intryguję, nie plotkuję i nie osaczam innych. A przede wszystkim nie opowiadam o intymnych sprawach na forum publicznym. Trzeba znać granice szczerości - mówiła o Władku w tabloidzie.

Posłuchaj podcastu