Zamknij

Sanatorium Miłości: Stenia w młodości była prawdziwą pięknością. Pokazała stare zdjęcie [FOTO]

Judyta Wanicka
08.04.2020 16:14
Stenia z Sanatorium Miłości 2
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Stenia z "Sanatorium Miłości 2" pokazała zdjęcie z młodości. Była partnerka Władysława wyróżniała się kiedyś oszałamiającą urodą. Fani są pod wrażeniem tego, jak w przeszłości wyglądała Stenia Kowalska. 

Stenia Kowalska była jedną z najatrakcyjniejszych uczestniczek 2. edycji "Sanatorium Miłości". Wysoka brunetka wyróżniała się elegancją i doskonałą figurą. Nic dziwnego, że szybko wpadła w oko wrażliwemu na kobiece wdzięki Władysławowi Pieszce. Okazuje się, że Stenia już w młodości mogła poszczycić się zjawiskową urodą. Świadczy o tym stare zdjęcie, które można znaleźć na Facebooku seniorki. 

Sanatorium Miłości: Władysław już pocieszył się po Steni. Pochwalił się nową partnerką 

Sanatorium Miłości: Stenia pokazała zdjęcie z młodości 

Stenia dołączyła do internetowej zabawy polegającej na publikowaniu swoich starych zdjęć i pochwaliła się fanom swoim wyglądem sprzed 45 lat. Dawniej wdzięku mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda ekranów. Stenia do dziś zachowała piękny wygląd i młodego ducha. Jak sama twierdzi, u niej wiek to tylko liczba. 

Zdjęcie wykonane 45 lat temu. Przez te wszystkie lata wiele się wydarzyło i jest naprawdę co wspominać. Czas biegnie i przybywa nam lat w dowodzie... Dlaczego tam? Bo to, ile masz lat, naprawdę zależy tylko od Ciebie. Masz tyle lat, na ile się czujesz. Jeśli jesteś młody duchem, to zawsze jesteś młody. Tak naprawdę dusza nigdy się nie starzeje. Dusza nie ma wieku - napisła Stenia. 

Sanatorium Miłości: Iwona pokazała zdjęcia z młodości. Jest nie do poznania [FOTO]

RadioZET.pl/jw