Zamknij

Sanatorium Miłości: Teresa i Andrzej będą razem? W sieci już huczy. "Piękna z nich para"

19.01.2021 16:29
Teresa z Sanatorium Miłości 3
fot. materiały prasowe TVP

W "Sanatorium Miłości 3" tworzą się pierwsze pary. Anna i Zbigniew już nie ukrywają wzajemnej sympatii. Widzowie są pewni, że zaczyna iskrzyć także między Teresą i Andrzejem, którzy ostatnio pozowali razem do zdjęć. 

Uczestnicy "Sanatorium Miłości 3" są już po pierwszych próbach nawiązania bliższych relacji. Marta Manowska zabrała kuracjuszy na spływ pontonowy i dancing, a w ostatnim odcinku zorganizowała "lekcje uwodzenia" pod okiem znanej psycholog Marii Rotkiel oraz sesję w strojach z epoki.

Zalążek pary stworzyli już Anna i Zbigniew. Ciekawie zrobiło się także między Teresą i Andrzejem. 64-latka z Kanady i atrakcyjny sportsman już na początku wpadli sobie w oko. Teresa nie ukrywała w rozmowach z Krystyną, że Andrzej jej się podoba. Z kolei on śmiało przyznał w jej obecności, że gustuje w brunetkach. Dla wielu stało się jasne, że Andrzejowi chodziło o Teresę, jedyną czarnowłosą uczestniczkę turnusu, a resztę wątpliwości miała rozwiać ostatnia sesja zdjęciowa. 

Sanatorium Miłości: Krystyna zbiera cięgi od widzów. "W końcu wyszło, jaka jest naprawdę"

Sanatorium Miłości 3: Teresa i Andrzej zostaną parą? 

W ostatnim odcinku bohaterowie turnusu mieli włożyć stroje z różnych epok historycznych i w parach pozować do zdjęć. Najmniej zadowolona była Krystyna, której dobrano Edka. Emerytowany policjant bezceremonialnie cmokał ją w usta i był zadowolony, że "wycałował się za friko".

Najwięcej emocji wzbudziła jednak sesja Teresy i Andrzeja. W czasie pozowania przytulali się do siebie i wymieniali całusami. Widzowie dostrzegli błysk w oku Teresy, a u Andrzeja - wyraźny spokój, że to z nią przyszło mu stanąć przed obiektywem. Internauci są pewni, że tych dwoje wkrótce stworzy parę.

Pasują do siebie prawie pod każdym względem i siebie wzajemnie rozumieją i co im w duszy gra - piszą na Facebooku. 

On chciałby być TYLKO z Teresą - od razu o tym mówił i raczej wkurza go to, że jest wciąż kojarzony z innymi paniami, a on już wybrał Teresę. 

Oboje coś do siebie czują, dajmy im szansę. 

Piękna para. Trzymam za nich kciuki, bo autentycznie do siebie pasują.

W kolejnych odcinkach przekonamy się, czy Teresa i Andrzej faktycznie zechcą stworzyć związek. Póki co spora część widzów nie dostrzega w przystojnym kuracjuszu potencjału na wiernego partnera. 

"Pozer i playboy" w "Sanatorium Miłości"? Widzowie ostrzegają przed nim panie