Zamknij

Sanatorium Miłości: Waldek krytykuje uczestników programu. Zawiódł się nie tylko na Iwonie

Judyta Wanicka
26.03.2020 17:30
Waldemar z Sanatorium Miłości
fot. Jan Bielecki/East News

Waldek z "Sanatorium Miłości 2" pokłócił się z Iwoną, a teraz krytycznie wypowiada się o innych uczestnikach show. Senior cieszy się, że wielkanocny odcinek nie został nagrany, bo - jak mówi - za bardzo by iskrzyło. Co zarzuca kolegom z programu Waldemar Elbanowski? 

Waldemar Elbanowski był jednym z uczestników 2. edycji "Sanatorium Miłości". W programie dał się poznać jako ułożony mężczyzna po przejściach, ale nie bojący się mówić tego, co myśli. Nie wszystkim jednak szczerość Waldka przypadła do gustu. Po programie senior krytycznie ocenił zachowanie Iwony Mazurkiewicz, przez co kobieta usunęła go z grona znajomych. Waldek ani myśli łagodzić nastrojów i śmiało uderza w innych uczestników show. Co zarzuca kolegom z programu?

Sanatorium Miłości: Waldek pokłócił się z Iwoną. Wyrzucili się z Facebooka. "To niezła aktoreczka"

Sanatorium Miłości: Waldek ostro o uczestnikach show

Waldek nie ukrywa, że zawiódł się na uczestnikach "Sanatorium Miłości". Zdaniem emeryta większość z nich przyszła do programu nie po to, by znaleźć uczucie, lecz się wylansować. Znajomych z planu nazywa aktorami i sugeruje, że dopiero po programie pokazali swoje prawdzie oblicze. 

W pierwszym sezonie ludzie byli naturalni, a w drugim było pełno aktorów. Mnie to nie pasuje. Większość przyjechała do programu, by się lansować – mówi w rozmowie z "Faktem" Elbanowski. Nie wiedziałem, że kamera i popularność może ludziom tak poprzewracać w głowie. Zmienili się, jak opuściliśmy sanatorium i odcinki zaczęły lecieć w telewizji – dodaje. 

Zielonogórzanin cieszy się, że z powodu koronawirusa nie zrealizowano specjalnego wydania "Sanatorium Miłości", które miało zostać wyemitowane w Wielkanoc. Jego zdaniem spotkanie przebiegałoby w wymuszonej atmosferze, pełnej podskórnych animozji. 

Szczerze mówiąc, jest mi na rękę, że na razie ten odcinek nie powstał. Bardzo by iskrzyło i dużo niefajnych rzeczy mogłoby się wydarzyć. A wszystko przez zmianę zachowań uczestników - wyznał w "Fakcie" Waldek. 

Zagłosuj

Jak oceniasz zachowanie Waldka po programie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw