Zamknij

Sanatorium Miłości: Waldemar musi przejść operację. "Jestem po wypadku"

Judyta Wanicka
22.01.2020 13:57
Waldemar z Sanatorium Miłości
fot. Jan Bielecki/East News

Waldemar z "Sanatorium Miłości 2" jakiś czas temu uległ wypadkowi. Teraz sympatycznego uczestnika czeka operacja, która ma mu przywrócić dawną sprawność.

Waldemar z Zielonej Góry należy do najsympatyczniejszych uczestników 2. edycji "Sanatorium Miłości". W programie dał się poznać jako szarmancki i energiczny mężczyzna z poczuciem humoru. Życie go jednak nie oszczędzało. W ostatnim odcinku Waldemar opowiedział o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. Teraz dowiedzieliśmy się, że mężczyzna zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Waldemar z "Sanatorium Miłości 2" przejdzie operację

Waldemar wkrótce będzie musiał przejść skomplikowaną operację kręgosłupa. Jakiś czas temu uległ wypadkowi. Uraz, jakiego się nabawił, spowodował osłabienie sprawności rąk. Senior skarży się, że nie może przez to oddawać się swojej pasji, jaką jest modelowanie żaglowców.

Jestem po wypadku. Czekam na operację kręgosłupa. Nie mogę dokładnie trzymać narzędzi - wyznał w rozmowie z Plejadą.

Sanatorium Miłości: Iwona straciła dziecko. Opowiedziała o śmierci synka

Waldemara czeka trudny zabieg, ale jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, uczestnik "Sanatorium miłości" wróci do dawnej sprawności. Senior ma już plany na przyszłość. Pragnienie wydać tomik swojej poezji oraz książkę nawiązującą do tytułu programu, w którym występuje.

W lutym mają drukować w »Pro Librisie« kilka moich wierszy. Szukam sponsora, bo chcę wydać książkę - "Sanatorium miłości od kuchni" - powiedział Plejadzie Waldemar.

Obecnie uczestnik show TVP jest na etapie zbierania pieniędzy na redaktora i wydawcę.

Sanatorium Miłości: Władysław śmiało o seksie. "Po bożemu jest nudno. Konfiguracje muszą być różne"

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium Miłości 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw