Zamknij

Sanatorium Miłości: Wiesia jest chora. Usłyszała druzgocącą diagnozę

Judyta Wanicka
05.02.2020 12:49
Wiesia z Sanatorium Miłości 2
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Wiesia z "Sanatorium Miłości 2" ma problemy ze zdrowiem. W ostatnim odcinku źle się poczuła i trafiła do lekarza. Diagnoza była mało optymistyczna. Wiesia zmartwiła się tym, co usłyszała po badaniu.

Wiesia z "Sanatorium Miłości 2" została ostatnio kuracjuszką odcinka. W rozmowie z Martą Manowską opowiedziała poruszającą historię swojego nieudanego małżeństwa. Seniorkę spotkało wiele przykrości ze strony mężczyzn, dlatego dzisiaj z rezerwą podchodzi do spraw związku. Być może któremuś z uczestników programu uda się przełamać jej nieufność. Tymczasem Wiesia musi poważnie wziąć się za siebie. W ostatnim odcinku okazało się, że z jej zdrowiem nie jest najlepiej.

Sanatorium Miłości: Wiesia opowiedziała o nieudanej randce. Nie zabrakło wyznań o seksie

Sanatorium Miłości 2: Wiesia ma problemy z sercem 

Marata Manowska zabrała uczestników turnusu do lasu na grzyby. Wszyscy ucieszyli się, że będą mogli spędzić czas na łonie natury. Niestety Wiesia musiała zrezygnować z udziału ze względu na złe samopoczucie. Seniorka wróciła do ośrodka i przeszła badania serca. Jej kondycję ocenił również dietetyk. Okazało się, że Wiesia cierpi na migotanie przedsionków.

Na szczęście obyło się bez hospitalizacji. Niemniej lekarzom nie spodobał się stan zdrowia Wiesi, która od dawna lekceważy nadwagę. Badanie wykazało, że tłuszcz stanowi aż 50 proc. masy jej ciała. Seniorka zbytnio się tym nie przejęła. Zmartwiła się, dopiero gdy usłyszała, że jej wiek metaboliczny szacowany jest na 96 lat. Energicznej kuracjuszce metrykalnie daleko jest do setki, ale jej ciało funkcjonuje niewspółmiernie do prawdziwego wieku.

Czas się za siebie wziąć - stwierdziła zasmucona Wiesia.

Teraz wypada tylko czekać, aż gwiazda "Sanatorium Miłości" z dumą zaprezentuje widzom szczuplejszą sylwetkę.

Zagłosuj

Lubisz Wiesię z "Sanatorium Miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw