Zamknij

Sanatorium Miłości: Wiesia przeżywa piekło po programie. "Wyzywają mnie od grubasek"

Judyta Wanicka
17.04.2020 15:19
Wiesława z Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Wiesia z "Sanatorium Miłości" skarży się, że przez udział w programie padła ofiarą hejtu. Seniorka przeczytała na swój temat mnóstwo niesprawiedliwych opinii. W wywiadzie zaapelowała do atakujących ją internautów. 

Wiesia Judek była jedną z największych gwiazd 2. edycji "Sanatorium Miłości". Seniorka dała się poznać jako szczera i gadatliwa osoba, która trzeźwo patrzy na życie. W sprawach sercowych starała się zachowywać dystans. Nie dopuszczała do siebie zalotników i bez ogródek krytykowała związki innych, twierdząc, że nie da się stworzyć wartościowej relacji w ciągu czterech tygodni zdjęć. Mimo to uczestnicy darzyli ją sympatią i cenili jej rady. Niestety wielu widzom Wiesia nie przypadła do gustu. Świadczy o tym lawina negatywnych wpisów w sieci. 

Sanatorium Miłości 2: Wiesia padła ofiarą hejtu 

Po zakończeniu programu Wiesia przeczytała na swój temat mnóstwo krzywdzących komentarzy. Internauci wytykali jej malkontenctwo, pesymizm i zazdrość w stosunku do koleżanek z turnusu. Pojawiły się także brutalne wyzwiska i drwiny. 

Wyzywają mnie w sieci od grubasek. Mówią, że poszłam do programu tylko po to, by na randkach nażreć się tortu i innych słodkości za darmo. To nieprawda! Choć jestem na emeryturze, to stać mnie jeszcze, by sobie kupić kawałek tortu. Nie muszę po to iść do programu – mówi "Faktowi" oburzona kuracjuszka. 

Sanatorium Miłości: Stenia ma pretensje do Wiesi. Chodzi o Władka. "Mogłaby się czasem ugryźć w język"

Wiesia stara się nie przejmować tym, co wypisują o niej na forach. Hejtującym odpowiada ostro. 

Moim hejterom chciałabym zamknąć gębę tym, że ja się przecież w tym programie wylaszczyłam! Schudłam ponad 10 kilogramów, więc oczywiste jest, że się wcale tam nie objadałam. Taka krytyka spływa po mnie jak po kaczce i ja mam do tego ogromny dystansAle apeluję o rozwagę, bo nie wszyscy mają w sobie taki luz jak ja i niektórych by to bardzo bolało - apeluje Wiesia. 

Sanatorium Miłości: Wiesia schudła w programie 11 kg. To przez problemy ze zdrowiem

Zagłosuj

Lubisz Wiesię?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw