Zamknij

Sanatorium Miłości: Wiesia Kwiatek zaskoczyła zdjęciem z młodości. Wyglądała jak modelka

Judyta Wanicka
24.03.2020 14:30
Sanatorium Miłości: Wiesia Kwiatek zaskoczyła zdjęciem z młodości. Wyglądała jak modelka
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Wiesia Kwiatek pokazała fanom, jak wyglądała w młodości. Stare zdjęcie uczestniczki "Sanatorium Miłości" wywołało zachwyt wśród jej obserwatorów. Okazuje się, że koleżanka Niny Busk była kiedyś zgrabną brunetką o pięknych rysach twarzy. 

Wiesława Kwiatek była jedną z najbarwniejszych uczestniczek pierwszej edycji "Sanatorium Miłości". Widzowie pokochali ją za otwartość, młodego ducha i poczucie humoru. Sympatie te nie przeminęły wraz z programem, bo Wiesia nadal cieszy się ogromną popularnością w sieci. Seniorka cały czas jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie informuje fanów o tym, co się u niej dzieje. Ostatnio przyłączyła się do internetowej zabawy w publikowanie zdjęć z młodości i pochwaliła się prawdziwą perełką z prywatnego albumu. 

Sanatorium Miłości: Wiesia Kwiatek pokazała zdjęcie z młodości

Wiesia Kwiatek pojawiła się w "Sanatorium Miłości" w długich blond włosach z grzywką. Charakterystyczna fryzura sprawiała, że seniorka często była porównywana do Maryli Rodowicz. Ale mało kto wie, że Wiesia jest naturalną brunetką i kiedyś mogła poszczycić się oszałamiającą urodą. Gdy gwiazda zamieściła na Facebooku zdjęcie z młodości, fani oniemieli z wrażenia. 

Wiesia Kwiatek w latach 80. wyglądała tak pięknie, że mogłaby mieć u stóp wszystkie turnusy! W komentarzach posypały się same komplementy. 

Śliczna kobieta. Natura Ci urody nie poskąpiła!

Ale prześliczna Cyganicha. 

Uroda została. 

Na profilu Wiesi można znaleźć stare zdjęcie, na którym ma jeszcze ciemne włosy. Fanki jednak zdecydowanie wolą ją w wersji blond. 

Zagłosuj

Wiesia Kwiatek wygląda lepiej w:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw