Zamknij

Sanatorium Miłości: Władysław pochwalił się nową ukochaną w telewizji [WIDEO]

Judyta Wanicka
11.05.2020 14:21
Władysław Balicki z Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Władysław Balicki z "Sanatorium Miłości 2" pokazał się z nową partnerką w telewizji. Uczestnik show TVP poznał ją po programie. Kim jest i jak wygląda nowa miłość Władysława z "Sanatorium miłości"?

Władysław Balicki z "Sanatorium Miłości 2" niedawno znalazła partnerkę i pochwalił się nią na Facebooku. W końcu oficjalnie przedstawił ukochaną w programie telewizyjnym "Bądźmy razem w domu". Władysław i Wiesława podzielili się z widzami historią swojego związku.

71-letni Władysław Balicki z Łodzi jest pierwszym, ale nie jedynym uczestnikiem 2 edycji "Sanatorium Miłości", któremu udało się zakochać po programie. Szczęście uśmiechnęło się także do Władysława Pieszko. Senior z Jastrzębia-Zdroju podczas turnusu związał się ze Stenią Kowalską. Niestety związek rozpadł się po kilku miesiącach. Stenia obsmarowała byłego partnera w tabloidzie, zarzucając mu szereg nieprzyzwoitych zachowań. Ten jednak długo nie cierpiał. Już na początku kwietnia Władysław pochwalił się związkiem z pewną Haliną z Krakowa, a nawet na moment ogłosił na Facebooku zaręczyny. Niestety do tej pory nie pochwalił się zdjęciem swojej nowej miłości. 

Parą po "Sanatorium Miłości" zostali również Iwona Mazurkiewicz i 80-letni Gerard Makosz. Niedawno pokazali w telewizji, jak wspólnie spędza czas na kwarantannie. 

Sanatorium Miłości: Iwona i Gerard szaleją podczas kwarantanny. Ich taniec rozbawił fanów [WIDEO]

Sanatorium Miłości 2: Władysław Balicki pokazał nową partnerkę

Uczestnik turnusu pierwszy raz otworzył się na temat swojego związku w programie "Bądźmy razem w domu". Nowa partnerka Władysława Balickiego ma na imię Wiesława. Poznali się w styczniu tego roku w Warszawie. 

Poznaliśmy się 20 stycznia. Było to już po emisji trzeciego odcinka programu "Sanatorium miłości". Spotkałem Wiesię w Warszawie i pytałem, jak tam mam się gdzieś poruszać. Ona była akurat zorientować się, kiedy będzie miała pociąg do Zakopanego. No i to było nasze pierwsze spotkanie. Później zostałem rozpoznany przez Wiesławę, no i podwiozła mnie tam, gdzie ja miałem jechać - opowiadał w TVP 71-latek. 

Wiesia nie szczędzi Władkowi komplementów. Okazuje się, że 71-latek wznosi się wobec niej na wyżyny dżentelmeństwa i regularnie obdarza czułościami. 

Jak przyjeżdża do mnie Władysław, to zawsze z kwiatami, fajnymi słodyczami, niespodziankę mi zrobi. Pyta mnie, jak ja się czuję. Wspólne gotowanie, rozmowy długo, długo w nocy, także jest mi bardzo miło, że aż takie zainteresowanie wzbudziłam w mężczyźnie. Nie sądziłam, że jeszcze mogę poznać człowieka tak szlachetnego i kulturalnego, mając tyle lat ile mam - powiedziała Wiesława.

Cały czas Władzio przy mnie jest. Obejmuje mnie czule, przytula. Mówi do mnie: mój skarbeczku, moje słoneczko, moja stokroteczko, moja najukochańsza kobieto. To jest dla mnie fajna relacja, która głaszcze mnie po serduszku - wyznała partnerka Władysława Balickiego. 

Zagłosuj

Którego uczestnika "Sanatorium Miłości 2" lubiłeś najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw