Zamknij

Sanatorium Miłości: Władysław rozstał się z partnerką? "Nie chcę jej widzieć"

17.09.2020 10:56
Władysław Balicki z "Sanatorium Miłości"
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Władysław Balicki z "Sanatorium Miłości 2" zakończył związek z nowo poznaną partnerką? Uczestnik randkowego show TVP jeszcze niedawno chwalił się ukochaną w telewizji. Kilka miesięcy później miało dojść do burzliwego rozstania. 

Władysław Balicki zerwał z Wiesławą? Uczestnik "Sanatorium Miłości 2" w marcu opublikował pierwsze zdjęcie z nową partnerką, którą poznał po programie w Warszawie. Później oficjalnie przedstawił ją w programie "Bądźmy razem w domu". Senior był wyraźnie zauroczony elegancką blondynką, a ona wypowiadała się o nim w samych superlatywach. Władysław pierwszy raz od śmierci ukochanej żony Pelagii nie wykluczał kolejnego małżeństwa. Niestety wgląda na to, że związek nie wytrzymał próby czasu. Z facebookowego profilu kuracjusza zniknęły już wspólne zdjęcia, a po całej relacji został tylko niesmak. 

72-letni Władysław Balicki z Łodzi jest kolejnym uczestnikiem drugiej edycji "Sanatorium Miłości", któremu udało się zakochać po programie. Szczęście uśmiechnęło się także do Władysława Pieszki. Senior z Jastrzębia-Zdroju podczas turnusu związał się ze Stenią Kowalską. Niestety związek rozpadł się po kilku miesiącach. Stenia obsmarowała byłego partnera w tabloidzie, zarzucając mu szereg nieprzyzwoitych zachowań. Ten jednak długo nie cierpiał. Już na początku kwietnia pochwalił się na Facebooku nowym związkiem. Szczęśliwie ułożyło się także między Iwoną Mazurkiewicz i Gerardem Makoszem, którzy po zakończeniu zdjęć zakochali się w sobie i obecnie próbują układać wspólnie życie. 

Sanatorium Miłości: Iwona weźmie ślub z Gerardem? Zaskakujące wyznanie kuracjuszki

Sanatorium Miłości: Władysław Balicki zerwał z nową partnerką?

Po pięciu miesiącach romantyczny związek Władysława i Wiesławy prysł niczym bańka na wietrze. Uczestnik "Sanatorium Miłości" rozstał się z ukochaną i, jeśli wierzyć temu, co powiedział w wywiadzie, nie chce więcej utrzymywać z nią kontaktu. Ze słów Władysława wynika, że romans zakończył się w burzliwej atmosferze i raczej nie zanosi się na rychłe pogodzenie. 

Z Wiesławą nie mam kontaktu od sierpnia. I nie chcę jej widzieć - stwierdził kategorycznie w rozmowie z "Rewią".

Łodzianin pozbył się już zdjęć ukochanej z Facebooka. Nie chce jednak mówić o przyczynach rozstania. Obecnie poświęca czas rodzinie i swoim zainteresowaniom - rzeźbieniu, majsterkowaniu i ćwiczeniom w plenerze.

Posłuchaj podcastu