Zamknij

Sanatorium Miłości: Władysław weźmie ślub! Senior pochwalił się nową miłością

05.03.2021 18:49
Władysław z "Sanatorium Miłości 2'
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Władysław Balicki z "Sanatorium Miłości 2" w końcu znalazł właściwą kobietę. Szczęśliwy senior nie ukrywa, że jeszcze w tym roku chciałby poślubić swoją ukochaną. Kim jest nowa partnerka Władysława? 

Władysław Balicki znowu zakochany. Uczestnik drugiej edycji "Sanatorium Miłości" ma poważne zamiary wobec nowej partnerki i jeśli wszystko ułoży się pomyślnie, jeszcze w tym roku stanie z nią na ślubnym kobiercu. O swojej nowej ukochanej 73-letni łodzianin wypowiada się w samych superlatywach i nie ukrywa, że wreszcie poznał właściwą kobietę. 

Władysław przeżył z pierwszą żoną 48 lat i długi czas pozostawał samotnym wdowcem. Miał nadzieje, że w "Sanatorium Miłości" pozna kobietę, z którą będzie mógł wspólnie spędzić jesień życia. Niestety tak się nie stało. Szczęście uśmiechnęło się do niego parę miesięcy później, gdy w Warszawie spotkał Wiesławę. Oficjalnie przedstawił ją w programie TVP "Bądźmy razem w domu". Niestety związek nie wytrzymał próby czasu. Władysław usunął zdjęcia kobiety ze swojego profilu i powiedział, że nie chce jej więcej widzieć.

Sanatorium Miłości: powstanie czwarty sezon programu. Manowska zdradziła szczegóły

Sanatorium Miłości: Władysław chce wziąć ślub z nową ukochaną 

Nowa partnerka Władysława ma na imię Maria i mieszka w Stalowej Woli. Senior zdradził w wywiadzie, że poznał ją dzięki mediom  społecznościowym. 

Marysia przez przypadek wysłała mi zaproszenie do grona znajomych. Zadzwoniłem do niej, by zorientować się, z kim mam do czynienia - wyznał w rozmowie z "Na żywo" Władysław. 

Na razie związek toczy się na odległość, ale dla seniorów nie stanowi to większej przeszkody. Władysław jest pewny swoich uczuć i pragnie jak najszybciej poślubić swoją ukochaną. 

Chcę, żeby jeszcze w tym roku Maria została moją żoną - wyznał były uczestnik "Sanatorium Miłości".

Trzymamy kciuki, żeby tym razem się udało! 

Sanatorium Miłości: piękny gest byłych kuracjuszy. Uczcili rocznicę śmierci Cezarego Mocka