Zamknij

Sanatorium Miłości: Władysław już pocieszył się po Steni. Pochwalił się nową partnerką

Judyta Wanicka
08.04.2020 15:28
Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Władysław z "Sanatorium Miłości 2" ma nową ukochaną. Były partner Steni ogłosił związek na Facebooku i zdradził, kim jest jego nowa sympatia. 

Sanatorium Miłości: Władysław znalazł partnerkę po rozstaniu ze Stenią

Władysław Pieszko w finałowym odcinku "Sanatorium Miłości" oficjalnie ogłosił związek ze Stenią. Chciałabym, żebyście uwierzyli, że jesteśmy dla siebie i będziemy razem - wtórowała mu ukochana. Niestety życie dość szybko zweryfikowało deklaracje seniorów. Stenia i Władysław rozstali się pod koniec zeszłego roku. Dziś po płomiennym romansie został tylko niesmak.

Sanatorium Miłości: Stenia zerwała z Władysławem. Poszło o alkohol? 

Tymczasem w życiu Władysława pojawiła się nowa miłość. 17 marca uczestnik show zmienił status na Facebooku, potwierdzając, że jest w związku. Część fanów zaczęła spekulować, że chodzi o Stenię, ale Władysław prędko zamieścił sprostowanie. 

Nie żadna Stanisława ps. Stenia, LECZ NA ZAWSZE HALINKA Z KRAKOWA. Pozdrawiam serdecznie - napisał Pieszko.

Na zawsze? Na zawsze miała być Stenia - przypominają widzowie. Niepoważny facet. Stary, ale dziecinny - czytamy w komentarzach. 

Część stwierdziła jednak, że Stenia nie pasowała do Władysława. 

Sanatorium Miłości: Stenia zerwała z Władysławem 

Stenia Kowalska żałuje, że związała się z Władkiem. Dopiero z mediów dowiedziała się o jego flircie z Bożeną w jacuzzi i bezceremonialnych wypowiedziach o seksie. 

Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama, a nie z Władkiem - wyznała w rozmowie z "Super Expressem". 

Różnimy się niemal we wszystkim. Ja nie lubię zbyt rozrywkowego trybu życia i nigdy nie przesadzam z alkoholem. Szanuję też moich przyjaciół i bardzo dbam o kulturę osobistą. Nie intryguję, nie plotkuję i nie osaczam innych. A przede wszystkim nie opowiadam o intymnych sprawach na forum publicznym. Trzeba znać granice szczerości - powiedziała gwiazda "Sanatorium Miłości". 

Sanatorium Miłości: Władysław śmiało o seksie. "Po bożemu jest nudno. Konfiguracje muszą być różne"

Zagłosuj

Kibicowałeś związkowi Steni i Władysława?

Liczba głosów: