Zamknij

Sanatorium Miłości: Władysław oświadczył się nowej partnerce? Zmienił status na Facebooku

Judyta Wanicka
22.04.2020 11:18
Władysław Pieszko
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Władysław Pieszko z "Sanatorium Miłości 2" poprosił o rękę nową ukochaną. Uczestnik jeszcze do niedawna deklarował wierność Steni. Po rozstaniu szybko odnalazł miłość życia. Kim jest nowa partnerka Władysława? 

Sanatorium Miłości: Władysław się zaręczył?

Władysław Pieszko związał się w programie ze Stenią Kowalską. Prasa donosiła nawet o zaręczynach. Niestety związek rozpadł się pod koniec ubiegłego roku. Według relacji Steni powodem była zbyt duża różnica charakterów oraz pewne zachowania Władysława, których seniorka nie była w stanie zaakceptować.

Sanatorium Miłości 2: Stenia zerwała zaręczyny. Poszło o alkohol?

Władysław jednak długo nie rozpaczał po Steni. Parę miesięcy po rozstaniu ogłosił związek z pewną Haliną z Krakowa. Uczestnik "Sanatorium Miłości" deklaruje, że tym razem trafił na właściwą kobietę. Podobnie jak w przypadku Steni także i tym razem postanowił się szybko oświadczyć. 21 kwietnia Władysław zmienił status na Facebooku informujący o zaręczynach

Co ciekawe, w środę rano Władysław usunął zaręczynowy post i wrócił do statusu "W związku". 

wladek pieszko
fot. screeen Facebook:@Władysław Pieszko

Sanatorium Miłości: Władysław komentuje rozstanie ze Stenią

Uczestnik "Sanatorium" nie chce mówić źle o koleżance z programu, ale cieszy się, że związek z nią dobiegł końca.

Tamta partnerka nie była odpowiednia dla mnie. Czas to pokazałStanisława opisała mnie jako pijaka i biedaka, co nie jest prawdą. Jako dżentelmen nie będę się wypowiadał w tym temacie – uciął Władysław. Ze związku z programu nic nie wyszło i bardzo dobrze, bo teraz jestem bardzo szczęśliwy - powiedział w rozmowie z portalem "Dziennika Zachodniego".

Zagłosuj

Co myślisz o szybkich zaręczynach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw