Zamknij

Sanatorium Miłości: Władysław znalazł miłość. Pokazał zdjęcie swojej nowej partnerki [FOTO]

Judyta Wanicka
30.03.2020 11:22
Sanatorium Miłości: Władysław znalazł miłość. Pokazał zdjęcie swojej nowej partnerki [FOTO]
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Władysław z "Sanatorium Miłości" jest zakochany. Senior znalazła partnerkę po zakończeniu programu. Zdjęciem nowej ukochanej pochwalił się na Facebooku. 

Władysław Balicki z "Sanatorium Miłości 2" nie znalazł w programie partnerki, ale dzięki udziałowi w show udało mu się spotkać prawdziwą miłość. 71-letni łodzianin jest szczęśliwie zakochany i już tego nie ukrywa. 10 marca zmienił status na Facebooku, potwierdzając, że jest w związku i opublikował pierwsze zdjęcie ze swoją nową partnerką. 

Sanatorium Miłości: Władysław jest w szczęśliwym związku

Władysław jest pierwszym uczestnikiem 2. edycji "Sanatorium Miłości", któremu udało się znaleźć kogoś po zakończeniu zdjęć. Senior nie chciał czekać do specjalnego wydania programu i podzielił się dobrą nowiną w mediach społecznościowych. Partnerka Władysława ma na imię Wiesława i jest elegancką blondynką. Para sprawiła sobie wspólne zdjęcie, na którym Władysław czule obejmuje swoją ukochaną.

Sanatorium Miłości: Waldek pokłócił się z Iwoną. Wyrzucili się z Facebooka. "To niezła aktoreczka" 

Bohater randkowego show TVP na razie nie zdradza szczegółów związku. Zapewne więcej dowiemy się w specjalnym wydaniu "Sanatorium Miłości. Nagrania do odcinka zostały przerwane przez epidemię koronawirusa, dlatego programu nie zobaczymy w Wielkanoc. Marta Manowska zapewnia jednak, że odcinek powstanie w późniejszym terminie. 

Sanatorium Miłości: Marta Manowska zaręczona? Uczestnicy programu zdradzają, kim jest jej ukochany 

Zagłosuj

Którego uczestnika "Sanatorium Miłości" lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw