Zamknij

Sanatorium Miłości: Wojtek wspomina najgorszą randkę w programie. Z kim mu nie wyszło?

Judyta Wanicka
17.03.2020 16:02
Wojtek z Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Wojtek z "Sanatorium Miłości 2" wyznał, że randka z jedną uczestniczek nie wyszła tak, jak chciał. Po programie senior zdradził, co sprawiło, że nie udało mu się zdobyć względów atrakcyjnej kuracjuszki. 

Wojtek z "Sanatorium Miłości 2" był bohaterem ostatniego odcinka, w którym niespodziewanie zdradził prawdziwy powód przyjścia do programu. Przystojnemu kuracjuszowi z Warszawy nie udało się znaleźć partnerki podczas turnusu. Miał wprawdzie swoje faworytki, wśród których numerem jeden była zgrabna i wysportowana Iwona, ale nie zdołał zdobyć jej względów. Podczas wspólnej randki popełnił błąd, przez który być może pogrzebał szanse u atrakcyjnej Radomianki. 

Sanatorium Miłości: Wojtek zepsuł randkę z Iwoną?

Wojtek jako pierwszy miał okazję pójść na randkę w programie. Bez wahania zaprosił Iwonę. Mimo niesprzyjającej pogody udało im się miło spędzić czas. Jednak Wojtek wspomina spotkanie z mieszanymi uczuciami. Po programie wyznał, że randkę z Iwoną zalicza do najmniej udanych, ponieważ nie potrafili zbudować odpowiedniej atmosfery. 

Staram się nie mieć negatywnego nastawienia do nikogo, ale jeśli już muszę wskazać najmniej udane spotkanie, to była to randka z Iwoną - powiedział w rozmowie z Plejadą Wojciech. Nie udała mi się, ponieważ nie potrafiłem poprowadzić randki tak, jak powinna wyglądać. Może byłem za grzeczny? Randka powinna polegać na tym, że poznajemy się, rozmawiamy o nas, patrzymy na siebie, a nie opowiadamy historyjki z życia. Widzowie widzieli, że ja już czasami odpływałem podczas tej randki... To był nieudany moment - przyznaje kuracjusz. 

Senior nie ma żalu do Iwonki i zrzuca winę na karb tego, że byli pierwszą randkująca parą w programie. Inni mieli okazję podpatrzeć, jak to jest i nie popełnić błędów poprzedników. Ale, jak zauważył Wojciech, nie wszystkim udało się odbyć prawdziwie romantyczne spotkania. 

Nie wszyscy mieli prawdziwe randki, bo to były po prostu randki plotkarskie - zamiast się poznawać, to się plotkowało o innych. Może nie wyszło nam dlatego, że byliśmy pierwsi? - przyznał Wojtek w rozmowie z Plejadą.

Zagłosuj

Czy Iwona i Wojtek pasowaliby do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw