Zamknij

Sanatorium Miłości: Zbyszek zostawił Anię. Widzowie są wściekli: "Lowelas. Zawiódł na całej linii"

26.01.2021 16:24
Sanatorium Miłości 3
fot. materiały prasowe TVP

Zbyszek z "Sanatorium Miłości 3" nieoczekiwanie zmienił obiekt zainteresowań na Jadwigę. Wcześniej randkował z Anią i deklarował, że "chciałby z nią spróbować". Po ostatnim odcinku na seniora spadły gromy. 

Po ostatnim odcinku "Sanatorium Miłości 3" w sieci zawrzało. Nikt chyba nie spodziewał się takiego zwrotu akcji w relacjach Ani i Zbyszka. Kuracjusze jako pierwsi zapewnili się o wzajemnej sympatii, chodzili na spacery i randki. Podczas pikniku na łonie natury Zbyszek zapytał wprost, "na czym stoimy i jakie mamy szanse", po czym zadeklarował, że "chce spróbować". Ania była lekko zaskoczona, ale dała seniorowi zielone światło.

Ania i Zbyszek zostali uznani za pierwszą parę turnusu. Razem pozowali w sesji, podczas której Ania nie szczędziła swojemu towarzyszowi czułych gestów. Widzowie trzymali kciuki za pomyślny rozwój znajomości, podkreślając, że tych dwoje naprawdę do siebie pasuje. Tymczasem w ostatnim odcinku Zbyszek nieoczekiwanie zainteresował się długonogą Janiną i tłumaczył, że niczego Ani nie obiecywał. 

Sanatorium Miłości: Teresa zabrana przez karetkę. Widzowie krytykują jej zachowanie

Sanatorium Miłości 3: koniec pierwszej pary. Zbyszek "zerwał" z Anią

Fani show kibicujący Ani i Zbyszkowi poczuli się zawiedzeni takim obrotem spraw. Zachowanie 63-latka z Opola oceniają jako niedojrzałe i śmieszne. Jego argumenty, że najpierw chciał poznać wszystkie kandydatki, by później móc dokonać wyboru tej jedynej, do nich nie przemawiają po tym, co padło z jego ust podczas pikniku. Zbyszek został nazwany "lowelasem" i "skoczkiem", któremu nie warto ufać. 

Pan Zbyszek dał nadzieję pani Ani, że jest nią zainteresowany, a teraz się głupio tłumaczy. Nie chciałabym być teraz na miejscu Ani, ośmieszył ją. Myślę, że to taki lowelas, każdej da nadzieję, a o żadnej poważnie nie myśli. U mnie stracił wszystko.

Pan Zbyszek cicha woda, brzegi rwie. Trochę jestem rozczarowana, zwłaszcza po poprzednich deklaracjach.

Typowy skoczek, odpuściłabym go sobie na miejscu wszystkich pań.

Nie brakowało jednak głosów, że winna może być narzucająca się Ania.

Zbyszek wystraszył się całuśnej Ani, w sumie, trudno się dziwić, bo mało go nie udusiła. 

Ania zbyt poważnie podeszła do tematu, zaczęła natychmiast zachowywać się jakby parą byli od dłuższego czasu. Mężczyźni to zdobywcy, pozbawiła Zbyszka takiej przyjemności.

Może zauważył, że jednak do siebie nie pasują. On wysportowany, ona raczej typ siedzącej pani domu. Pani Ania też powinna patrzeć realnie w tym wieku. 

Wy też uważacie, że Zbyszek wykazał się nielojalnością? 

Sanatorium Miłości: Ryszard z pierwszej edycji zakochany! Ma sporo młodszą partnerkę