Zamknij

Sanatorium Miłości: Zdzisław pochwalił się nową ukochaną. Jego serce skradła piękna brunetka [FOTO]

14.06.2021 10:56
Zdzisław z "Sanatorium Miłości 3"
fot. materiały prasowe TVP

Zdzisław Wasiak z "Sanatorium Miłości 3" ma nową partnerkę. Kuracjusz pochwalił się na Facebooku pierwszym zdjęciem z ukochaną. Kim jest urocza brunetka, z która związał się Zdzisiu? 

Zdzisław Wasiak był uczestnikiem trzeciej edycji "Sanatorium Miłości". Zapalony motocyklista z Krapkowic miał nadzieję na znalezienie odpowiedniej kobiety, z którą mógłby stworzyć związek po śmierci ukochanej żony. W programie czynił nieśmiałe podchody do tancerki Jadzi, którą żartobliwie nazywał "Operetką", lecz pomimo kilku randek nie zaiskrzyło i oboje postanowili poprzestać na przyjaźni. Niestety po programie Jadzia zawiodła się na Zdzisiu, o czym opowiedziała w wywiadzie. 

Zdzisław wyjechał z Polanicy-Zdroju z tytułem króla turnusu. Mimo że do domu wrócił samotnie, dzięki udziałowi w "Sanatorium Miłości" w jego sprawach sercowych nastąpił przełom. Kuracjusz zwierzył się, że jakiś czas temu oświadczył się pewnej młodszej kobiecie, lecz ona odrzuciła jego oświadczyny. Udział w show sprawił, że niedoszli narzeczeni ponownie zaczęli się ze sobą spotykać. 

Niespodziewanie adresatka moich oświadczyn również spojrzała na mnie inaczej, zaczęliśmy się na nowo spotykać, na nowo się ze sobą oswajać i poznawać. Miłość chodzi zawiłymi drogami, a moja przyszła przez to, że wziąłem udział w programie - powiedział Interii Zdzisław.

Sanatorium Miłości: Zdzisław pokazał nową partnerkę 

W życiu bohatera "Sanatorium Miłości" znowu zaświeciło słońce, o czym może świadczyć zdjęcie, jakie pojawiło się na jego profilu. Zdzisław pokazał się u boku nowej partnerki. Ukochaną kuracjusza została piękna brunetka o ciemnych oczach. Niestety na razie nic więcej o niej nie wiadomo. Zdzisław nie zdradził jej imienia, nie wiadomo też, czy to ona jest tą kobietą, z którą motocyklista odnowił znajomość po programie. Niemniej internauci są zachwyceni i zamieszczają w komentarzach gratulacje.

Cudownie razem wyglądacie! 

Właśnie taka subtelna kobieta do Ciebie pasuje. Piękna z Was para.

Wszystkiego najlepszego, oby Wam się udało! 

Przypomnijmy, że Zdzisław nie jest jedynym uczestnikiem trzeciej edycji "Sanatorium", któremu udało się znaleźć miłość. Niedawno nową ukochaną pochwalił się także Edward. 

Sanatorium Miłości: Edek pokazał ukochaną w "PnŚ". Zamierza się oświadczyć? [FOTO]