Zamknij

Sanatorium Miłości: gorący taniec kuracjuszek przed panami. Tego nie pokazali w telewizji [FOTO]

09.03.2021 10:37
Sanatorium Miłości 3
fot. materiały prasowe TVP

Finał "Sanatorium Miłości 3" już za nami. W sieci ukazał się nieemitowany fragment z balu pożegnalnego, a w nim zmysłowo tańczące kuracjuszki. Zobaczcie, jak na gorące pląsy koleżanek z turnusu zareagowali panowie. 

"Sanatorium Miłości 3" zakończyło się wielkim finałem, podczas którego wybrano króla i aż dwie królowe turnusu. Zaszczytne tytuły przypadły Zdzisławowi oraz Halince i Jadzi. Niestety żaden z uczestników nie wyjechał z Polanicy-Zdroju pod rękę z drugą połówką. Przez moment wydawało się, że zrobią to Janina i Zbyszek, ale mimo zauroczonych spojrzeń z ust kuracjusza nie padła żadna poważna deklaracja. 

Już tradycyjnie podczas balu pożegnalnego widzowie mieli okazję podziwiać efekty metamorfozy uczestników. W sieci chwalono przede wszystkim wygląd Ani i Janiny. Nieco mniej spodobały się stylizacje pozostałych kuracjuszek, którym zdaniem internautów słabo dobrano fryzury i stroje. Wszyscy z niecierpliwością czekali na długo zapowiadaną metamorfozę Haliny. Styliści przefarbowali swojską kuracjuszkę na blond i po raz pierwszy ubrali w elegancką sukienkę i szpilki. Niestety rezultat okazał się daleki od oczekiwań, co sprawiło, że na sztab specjalistów spadła lawina krytyki. 

Sanatorium Miłości: metamorfoza Halinki okazała się porażką? Na stylistów lecą gromy [FOTO] 

Sanatorium Miłości 3 - finał: kuracjuszki zatańczyły dla panów

W sieci pojawił się specjalny materiał z balu finałowego w "Sanatorium Miłości 3" zdradzający, co działo się podczas pożegnalnej imprezy. Okazuje się, że kuracjuszki przygotowały dla panów fantastyczną niespodziankę i zatańczyły przez nimi specjalnie przygotowany na tę okazję układ.

Grupie przewodziła Jadzia, która jest profesjonalną tancerką. Uczestniczki zmysłowo kręciły biodrami i eksponowały nogi w rytm latynoskiej muzyki. Panowie byli zachwyceni. Po skończonych pląsach wręczyli kuracjuszkom czerwone róże. Zbyszek oczywiście podszedł do swojej faworytki Janiny - pocałował ją i przez moment nie odrywał wzroku.

Zbysio na zabój w pięknej Janeczce zakochany - spostrzegli fani i byli odrobinę zawiedzeni, że senior nie zdobył się na odwagę, by coś jej wyznać. 

Zobaczcie, jak wyglądał gorący taniec kuracjuszek w finale "Sanatorium Miłości 3". Tego nie było w odcinku! 

Sanatorium Miłości: Władysław weźmie ślub! Senior pochwalił się nową miłością