Zamknij

"Sanatorium Miłości" i "Rolnik szuka żony" się nie odbędą? Marta Manowska zabrała głos

Judyta Wanicka
18.03.2020 16:49
Marta Manowska
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Marta Manowska zdradza, kiedy będą nowe odcinki "Rolnik szuka żony" i wielkanocne wydanie "Sanatorium Miłości". Koronawirus pokrzyżował ekipie plany. Czy to oznacza, że hitowe programy Jedynki nie zostaną wyemitowane? 

Marta Manowska zakończyła niedawno zdjęcia do nowego programu "8 wspaniałych". W planach na ten rok miała również nagranie kolejnego sezonu "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości". Niestety epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji. Wiadomo już, że wielkanocny odcinek "Sanatorium Miłości" nie zostanie wyemitowany w planowanym terminie. Ważą się jeszcze losy rolniczego show. Marta Manowska zdradziła, co dalej z największymi hitami telewizyjnej Jedynki. 

Kiedy nowe odcinki "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości"?

Fani z niecierpliwością wyczekują informacji, czy powstanie 7. edycja "Rolnik szuka żony" i kiedy na antenę trafi świąteczne wydanie "Sanatorium Miłości 2". Marta Manowska postanowiła choć trochę uspokoić widzów w ostatnim wpisie. Gwiazda TVP wyznała, że specjalny odcinek "Sanatorium Miłości" zostanie zrealizowany w maju. 

Tak pracujemy w tych niełatwych czasach. Wczoraj ze wzruszeniem przeczytałam post @aigorek o premierze i promocji płyty „Chrust”, na którą wszyscy tak czekamy.
I pomyślałam, że to w ogóle czasy „Miałem...”. Dla mnie to też miał być najszybszy rok w życiu. Dlatego cały styczeń siedziałam w Azji, żeby nabrać sił. Cały luty nagrywać program „8 wspaniałych”. Cały marzec pilot - nowe otwarcie 7. sezonu "Rolnik szuka żony" i piękny, puentujący, wielkanocny odcinek "Sanatorium Miłości". Nad morzem odwołano nas ze zdjęć. Nie powstał. Ale wiem, że powstanie. Będzie w maju, latem, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności - zdradziła Marta Manowska. 

W dalszej części wpisu dowiadujemy się, że od czerwca do sierpnia prezenterka miała odwiedzać bohaterów "Rolnik szuka żony" i "The Voice Senior", a we wrześniu kręcić nowe odcinki "Sanatorium Miłości". Wszystkie te projekty stanęły pod znakiem zapytania. Gwiazda na razie nie wie, kiedy będzie mogła zabrać się do pracy. 

Ale wierzę, że wszystkie te projekty powstaną w swoim czasie. Dbajcie o siebie! - napisała optymistycznie Marta Manowska. 

Zagłosuj

Czekasz na programy z Martą Manowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw