Zamknij

Sanatorium Miłości: metamorfoza Halinki okazała się porażką? Na stylistów lecą gromy [FOTO]

08.03.2021 12:44
Halinka z "Sanatorium Miłości 3"
fot. materiały prasowe TVP

Finał "Sanatorium Miłości 3" był pełen niespodzianek, niestety także tych niemiłych. Efekt metamorfozy Halinki okazała się daleki od oczekiwań. Widzowie zgodnie twierdzą, że królowa turnusu wyglądała fatalnie na tle swoich koleżanek, a jej nowa fryzura w ogóle nie robiła wrażenia. 

"Sanatorium Miłości 3" zakończyło się wielkim finałem, podczas którego wybrano króla i aż dwie królowe turnusu. Zaszczytne tytuły przypadły Zdzisławowi oraz Halince i Jadzi. Gala finałowa była niezwykła jeszcze pod jednym względem. To właśnie na koniec turnus mieliśmy zobaczyć spektakularną metamorfozę Halinki, którą Marta Manowska od dawna namawiała na zmianę fryzury. Widzowie spodziewali się fajerwerków - w końcu nad wyglądem Halinki, jak i innych kuracjuszy, pracował cały sztab stylistów i fryzjerów. 

Pierwsze efekty urodowej przemiany uczestników można było podejrzeć jeszcze przed weekendem, gdy do sieci trafiły zdjęcia z backstagu. Widzowie niestety kręcili nosem na widok nowych fryzur Jadwigi i Krystyny. Obu kuracjuszkom zaproponowano pofalowane włosy à la trwała, co zdaniem komentujących internautek nie najlepiej korespondowało z urodą pań i nadawało im szyku rodem z poprzedniej epoki. 

Sanatorium Miłości: metamorfozy uczestniczek to niewypał? "Jak sklepowe z lat 80." [FOTO]

Sanatorium Miłości: Halinka przeszła metamorfozę. Fani krytykują efekt

Widzowie oglądający finał "Sanatorium Miłości 3" byli pod wrażeniem doskonałej prezencji Ani i Janiny, które ich zdaniem wyglądały najlepiej z całej szóstki uczestniczek. Jadzia, Krystyna i Teresa również olśniewały w wieczorowych kreacjach. Niemniej wszystkie oczy były zwrócone na Halinę, która tego wieczora miała zaprezentować się w zupełnie nowej odsłonie. 

Seniorka pojawiła się na balu w błyszczącej sukience, z czarną narzutką na ramionach i butach na wysokim obcasie. Fryzjerzy zafarbowali jej włosy na blond i przepasali ozdobną chustą, tworząc fryzurę w stylu lat 30.

Niestety internauci są zdania, że pomysł na uczesanie Halinki był fatalny, podobnie jak dobór stylizacji.

Halince to specjaliści zrobili krzywdę, i uczesaniem i ubiorem - komentują na Facebooku rozczarowani internauci. 

Skąd mieli tego fryzjera? Tragedia, a fryz Halinki niczym Malinowska ze sklepu u Kiepskich.

Co zrobili z tak sympatycznej Halinki... porażka. Ani kolor włosów, ani fryzura, ani to, co na głowie miała. Brawo, że zachowała poczucie humoru do końca.

Żal mi Halinki, to coś na głowie i bardzo źle dobrany podkład. Ogólnie makijaż fatalny. 

Halinę to raczej przebrali niż ubrali. Koszmar, co to za styliści, co nie umieją stroju dobrać do figury? Tylko ją ośmieszyli tą przemianą. 

Wy też uważacie, że Halinka wyglądała niekorzystnie na balu finałowym? Dajcie znać w sondzie, co myślicie o metamorfozie królowej turnus. 

Finał "Sanatorium Miłości": Zbyszek wbił szpilę Ani? Widzowie rozczarowani postawą seniora