Zamknij

Sanatorium Miłości: odważne sceny w jacuzzi. Władysław obmacywał Bożenę za plecami Steni!

Judyta Wanicka
17.02.2020 17:40
Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

W "Sanatorium Miłości 2" robi się coraz goręcej. W ostatnim odcinku Władysław i Bożena namiętnie baraszkowali w jacuzzi. Zrobili to pod nieobecność Steni, którą adoruje Władysław. Fani są zniesmaczeni tym, co zobaczyli w ostatnią niedzielę. 

Bohaterami niedzielnego odcinka "Sanatorium Miłości 2" zostali Bożena i Władysław. "Królowa życia z Chicago", jak nazywają Bożenę internauci, została wybrana kuracjuszką odcinka i mogła zaprosić wybranego mężczyznę na randkę. Bez wahania zdecydowała się na przystojnego Władysława. Bożenie nie przeszkadzał fakt, że Władek jest partnerem Steni. Co ciekawe, nie nie miał z tym problemów również sam zainteresowany. Podczas romantycznych chwil w jacuzzi Władysław na chwilę zapomniał o stałej partnerce i odważnie zaczął baraszkować z koleżanką. 

Sanatorium Miłości 2: Władysław i Bożena na randce w jacuzzi

Władysław nigdy nie ukrywał, że lubi seks i marzy o znalezieniu towarzyszki o podobnym temperamencie. Do tej pory podobała mu się Stenia, ale w ostatnim odcinku w polu zainteresowań seniora znalazła się nieoczekiwanie Bożena z Chicago. Elegancka kuracjuszka obchodziła tego dnia urodziny i z tej okazji postanowiła zaszaleć jak nigdy. 

Wybrałam cię, bo jesteś taki bajerant, potrafisz zagadać, przynieść kawkę – kokietowała Władka Bożenka. 

Władysław zapewniał, że nie robi nic niestosownego, bo wcześniej ustalił wszystko ze Stenią. Okazało się jednak, że pod wpływem szampana i figlarnej Bożeny senior niebezpiecznie przesunął granice. W czasie rozmowy w jacuzzi Bożenka nagle zarzuciła Władkowi nogi na szyję. Senior nie pozostał dłużny i chwycił ją za biust. 

Sanatorium Miłości: Władysław śmiało o seksie. "Po bożemu jest nudno. Konfiguracje muszą być różne"

sdd
fot. screen Sanatorium Miłości 2

Dlatego położyłem te ręce, żeby życzyć jej zdrowia... W ramach życzeń jej położyłem – tłumaczył swoje zachowanie kuracjusz. 

Para seniorów przekonywała, że zrobiła to dla żartu, lecz widzowie są zniesmaczeni tym, co zobaczyli. Na oficjalnych profilach "Sanatorium Miłości" zawrzało. 

Mega słabe zachowanie Bożenki. Zarówno desperackie pchanie się w ramiona Władka, jak i brak lojalności wobec Steni. Natomiast Władysław pokazał, że niezbyt dobrze idzie mu ignorowanie zalotów innej kobiety. Co na to Stenia? 

Władkowi trochę uderzyło do głowy powodzenie. Nie wiem skąd ono ale o gustach się nie dyskutuje. Natomiast Bożenka była żałosna. Wie, że facet jest zainteresowany inną, a ona tak niesmacznie go prowokuje. Doprawdy, zarzucanie nóg można wybaczyć nastolatce, a nie kobiecie w wieku Bożenki. Nie ma świadomości, że ciało już, oględnie mówiąc, nieświetne? Władek litościwie udaje, że ją podpieszcza... Fee...

Jaki on jest niewyżyty! Zero skrupułów i lojalności. To źle wróży ze Stenią... Bożena też przebiegła jaszczurka, zero zasad, byle tylko się dobrze bawić. Jak dla mnie oboje są skreśleni. 

Żenada i takie rzeczy kobieta drugiej kobiecie - bardzo słabe i te jej gadki, że tylko żartowała... Jasne, pffff, jak ona tak zawsze to nie dziwne, że jest sama jak palec. Karma wraca.

Zagłosuj

Władysław przesadził?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw