Zamknij

Sanatorium Miłości: para rozpadła się, bo uczestnik był za biedny? Zaskakujące informacje od Wiesi

Judyta Wanicka
26.02.2020 17:28
Wiesia z Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Wiesia z "Sanatorium Miłości 2" zdradziła kulisy rozstania jednej z par. Kuracjuszka jest pewna, że chodziło o pieniądze. Jej zdaniem przyczyną rozpadu związku był zbyt skromny majątek jednego z uczestników. 

Wiesia z "Sanatorium Miłości 2" znana jest z tego, że mówi to, co myśli i chętnie zdradza kulisy programu w mediach. Uczestniczce nie udało się znaleźć partnera przed kamerami, ale nie jest to dla niej powód do smutku. Wiesia od początku twierdziła, że cztery tygodnie zdjęć to za mało, by stworzyć z kimś sensowny związek. Z tego względu nie dawała wielkich szans Steni i Władysławowi. Pokpiwała również z umizgów Adama do Basi. Choć widzowie zarzucali Wiesi czarnowidztwo, okazało się, że seniorka miała rację. Nikt z turnusu nie znalazł partnera na stałe. 

Sanatorium miłości 2: Wiesia krytykowana przez internautów. "Zła na cały świat"

Sanatorium Miłości: Wiesia zdradziła przyczynę rozstania jednej z par?

Po programie Wiesia nieoczekiwanie została powierniczką spraw sercowych pozostałych uczestników. Dzięki temu wie, jak potoczyły się losy koleżanek i kolegów z sanatorium. Szczególnie intrygująco brzmią jej doniesienia na temat rozstania pewnej pary. Według relacji Wiesi uczestnik został porzucony przez koleżankę z show z powodu zbyt skromnego majątku.

W sanatorium potworzyły się pary. Chyba jestem jedyną osobą, do której wszyscy z naszej grupy dzwonią. Jednemu panu udzielam porad - temu, co został sam. Rzuciła go ta jego adoratorka. Szkoda mi go, bo on się widocznie zakochał. No ale są kobiety w wieku takim jak ja, że patrzą u panów na pieniądze... Ona go rzuciła, on płakał biedulek. Dzwonił do mnie, a ja do niego: "A co, nie mówiła ci, że tak będzie?". Jeszcze w sanatorium mu to mówiłam, to mnie nie słuchał - powiedziała Wiesia w rozmowie z Telemagazynem. 

O kogo konkretnie chodzi, tego możemy się jedynie domyślać. 

Sanatorium Miłości: Stenia i Władysław będą razem? Wiesia zdradziła, jak potoczą się ich losy

Zagłosuj

Lubisz Wiesię z "Sanatorium Miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw