Zamknij

Sanatorium Miłości: pogrzeb Władysława. Kuracjusze oberwali za "lans przy wieńcu" [FOTO]

31.05.2021 15:59
Sanatorium Miłości
fot. materiały prasowe TVP

Pogrzeb Władysława Szustorowskiego z "Sanatorium Miłości 3" odbył się 28 maja. W ostatnim pożegnaniu uczestniczyli kuracjusze z trzeciej edycji. W social mediach pojawiły się zdjęcia z uroczystości i wywołały oburzenie części internautów. Obserwatorzy Haliny uznali, że seniorzy lansowali się na pogrzebie. 

W piątek 28 maja odbył się pogrzeb Władysława Szustorowskiego, uczestnika trzeciej edycji "Sanatorium Miłości". 73-latek z Warszawy zmarł w kwietniu po wyczerpującej walce z chorobą. Goszczący w studiu "Pytania na śniadanie" Andrzej opowiadał, że przez ostatnie tygodnie przed śmiercią nie mieli już kontaktu, ponieważ Władysław był w śpiączce. Marta Manowska podkreśliła w pożegnalnym wpisie, że z całą ekipą czekali na wieści o poprawie, ale te nie nadeszły. - Władku kochany, odpoczywaj. Ostatnie dni Cię zmęczyły. Płyń w Twój najpiękniejszy rejs - napisała prowadząca "Sanatorium Miłości". 

Nagła śmierć Władysław była wstrząsem dla kuracjuszy. W końcu jeszcze nie dalej niż przed paroma miesiącami przebywali z nim na planie i nic nie zwiastowało, że zapalonego pasjonata żeglarstwa wkrótce zabranie wśród żywych. Wszyscy wspominali Władka jako wspaniałego człowieka i niedoścignionego erudytę, który samym tembrem głosu potrafił oczarować osoby wokół. Nic dziwnego, że przyjaciele z turnusu postanowi towarzyszyć mu w ostatniej drodze. Na pogrzebie pojawili się m.in. Halinka, Jadzia, Andrzej, Zbyszek, Krystyna i Ania. 

Sanatorium Miłości: kuracjusze skrytykowani za lans na pogrzebie Władysława 

W mediach społecznościowych m.in. na profilu Haliny Jaksy pojawiły się zdjęcia z pogrzebu Władysława. Seniorzy stanęli razem do zdjęcia i choć fotografia na pozór nie wzbudza żadnych negatywnych odczuć, w opinii niektórych gwiazdy "Sanatorium" nie powinny były fotografować się na pogrzebie. 

Nie ma to jak robić szpan na pogrzebie, tzn. nie ma jak iść na pogrzeb i robić zdjęcia przy urnie i wieńcu. Dla mnie to w ogóle jakaś tragedia. Poszli uśmiechnięci, szkoda, że koszy piknikowych jeszcze nie wzięli ze sobą. Porobili zdjęć, a co, bo przecież na Fb musi być co by każdy wiedział, że na pogrzebie byłam-byłem. Mówią, że młodzi ludzie nie umieją się za chować. Oczywiście, że nie umieją skoro uczą się takiego żenującego zachowania od seniorów. Przykre - napisała jedna z internautek i wywołała burzę. 

Większość obserwatorów Haliny była jednak innego zdania, choć co poniektórych drażnił brak czarnych strojów i zbyt pogodne miny. Zgadzacie się z tym?