Zamknij

Sanatorium Miłości: porównali Edka do Ryszarda z pierwszej edycji. Były kuracjusz jest oburzony

13.01.2021 15:04
Edek z Sanatorium Miłości 3
fot. materiały prasowe TVP

Ryszard Lasota oburzony zachowaniem Edwarda z "Sanatorium Miłości 3". Kontrowersyjny kuracjusz nie zgadza się na porównania do bohatera nowego sezonu i krytykuje jego zachowanie. 

W "Sanatorium Miłości 3" uczestnicy mają za sobą pierwsze działania zapoznawcze. W ostatnim odcinku seniorzy odbyli spływ pontonowy, konkurs na najładniejsze logo oraz dancing. Doszło także do pierwszej randki - kuracjuszka odcinka Krystyna zaprosiła na spacer przystojnego Andrzeja. W show nie brakowało jednak zgrzytów, a wszystko przez apodyktycznego Edwarda

Emerytowany policjant z Czernikowa od początku uchodzi za najbardziej kontrowersyjnego uczestnika turnusu. Już w pierwszym odcinku pozwalał sobie na niewybredne komentarze na temat płci pięknej. "U mnie miałaby proste życie: ma mnie tylko kochać i słuchać, nic więcej" - powiedział o potencjalnej wybrance. W rozmowie z panami nie ukrywał, że nie lubi kobiet przy kości. Słowa kolegi, że kochanego ciała nigdy dość, skwitował: "Kochanego ciała tak, ale nie słoniny".

"Pozer i playboy" w "Sanatorium Miłości"? Widzowie ostrzegają przed nim panie

Rolnik szuka żony: Ryszard krytykuje Edwarda z 3. edycji 

Internauci odebrali Edka jako nieznoszącego sprzeciwu seksistę i marudę. "Po prostu były policjant, ma wrażenie, że ciągle jest na służbie" - podsumowali go w komentarzach widzowie i porównali do Ryszarda Lasoty z pierwszej edycji. Jednak były uczestnik "Sanatorium Miłości" się z tym nie zgadza. 

- Gdzie tam jemu do mnie, albo mnie do niego! Nawet w połowie nie chciałbym być nim! - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem Ryszard. - Po pierwsze ja tak nie wyglądam, nie noszę grubego, złotego łańcucha na szyi ani bransolety. On i ja to dwa różne światy i dwa różne mundury. Przyznam jednak, że z tego, co widzę w telewizji, to ten pan ma swoje za uszami, powinien się dwa razy zastanowić, zanim coś powie - ocenia były uczestnik. 

Ryszard ogląda trzeci sezon programu i ma już swoich faworytów. Są nimi Władysław i Zdzisław. - Im będę kibicował - mówi Pomponikowi Ryszard.

Edkowi radzi ugryźć się w język, jeśli ten chce kogoś poznać w programie. Ryszard dobrze wie, jak ważny jest wizerunek zaprezentowany w telewizji. Na szczęście jemu udało się wzbudzić sympatię wśród widzów. Jak powiedział w wywiadzie, ludzie rozpoznają go na ulicy i proszą o zdjęcia. - Z każdym sympatycznie sobie rozmawiam i sprawia mi to przyjemność - powiedział Ryszard.