Zamknij

Sanatorium Miłości: poruszający apel do internautów przed finałem. "Trudno nam to czytać"

Judyta Wanicka
27.02.2020 15:13
Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Finał "Sanatorium Miłości 2" wywołuje mnóstwo emocji, również tych negatywnych. Administratorzy facebookowego profilu show zaapelowali do internautów, by powstrzymali się od krzywdzących komentarzy na temat uczestników. Obecnie profil zalewają hejterskie wpisy.

Finał "Sanatorium Miłości 2" odbędzie się 8 marca. Podczas ostatniego odcinka randkowego show dla seniorów dowiemy się, czy podczas turnusu powstały jakieś pary i jak rysuje się najbliższa przyszłość uczestników. Tymczasem w mediach społecznościowych rosną emocje. Profile programu zalewają komentarze widzów, niestety nie zawsze są kulturalne. Przed wielkim finałem administratorzy wystosowali prośbę do wszystkich fanów show.

Sanatorium Miłości 2: apel do internautów przed finałem

Do finału zostały tylko dwa odcinki, ale seniorów czeka jeszcze szereg atrakcji. W najbliższą niedzielę uczestnicy będą mieli okazję przelecieć się paralotnią, a niektórzy nawet pójdą na randkę!

Nic dziwnego, że emocje wśród widzów sięgają zenitu, a w internecie kipi od hejterskich wpisów. Zarządzający profilami społecznościowymi "Sanatorium Miłości" mają pełne ręce roboty. Dlatego przed wielkim finałem zaapelowali do internautów o powstrzymanie się od krzywdzących ocen i zachowanie kultury wypowiedzi.

Kochani, przed nami już tylko dwa odcinki Sanatorium miłości TVP! Emocje rosną, również te w Waszych komentarzach. Wiele z nich zawiera słowa, które są trudne do zaakceptowania dla nas, a przede wszystkim przykre dla naszych kuracjuszy. Trudno nam to czytać. Mamy wielką potrzebę złagodzenia tych nastrojów i prowadzenia tego profilu w atmosferze zrozumienia i dobrych emocji. Bardzo prosimy Was o używanie kulturalnego języka i o życzliwe spojrzenie na naszych bohaterów - czytamy w poście.

Sanatorium Miłości: para rozpadła się, bo uczestnik był za biedny? Zaskakujące informacje od Wiesi

Zagłosuj

Czekasz na finał "Sanatorium Miłości 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw