Zamknij

Sanatorium Miłości: tego nie pokazano w telewizji. Wszyscy odwrócą się od Bożeny?

Judyta Wanicka
18.02.2020 13:24
Bożena z Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Bożena z "Sanatorium Miłości 2" zostanie czarną owcą programu? Wiesia krytycznie wypowiedziała się o koleżance z turnusu. Okazuje się, że zachowanie "królowej życia" z Chicago nie podoba się również innym uczestnikom.

Bożena Baraniak jest jedną z najbarwniejszych uczestniczek drugiej edycji "Sanatorium Miłości". Niestety nie wszystkim podobają się wypowiedzi i zachowanie ekscentrycznej damy z USA. Już w pierwszym odcinku Bożena zraziła do siebie część widzów materialistycznym podejściem do życia. Oliwy do ognia dolały odważne igraszki z Władysławem w jacuzzi, oficjalnie partnerem Steni. Niechęć do Bożeny narasta, szczególnie u Wiesi. Seniorka opowiedziała o napiętych relacjach panujących na turnusie.

Sanatorium Miłości: Bożena w ogniu krytyki. "U tej pani widzę jeden cel: pieniądze i wygląd"

Sanatorium Miłości: Wiesia nie lubi Bożeny

Znana z ciętego języka kuracjuszka wyznała, że nie przepada za Bożeną. Drażni ją nie tylko sposób bycia Amerykanki, ale także to, jak się ubiera.

Szanuję ją jako człowiek, ale uważam, że mając nasze lata, trzeba mieć jakąś godność ubierania się - powiedziała Wiesia w rozmowie z Pomponikiem.

Seniorka uważa za nietrafione porównywanie Bożeny do Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia". Według niej Bożenie brakuje dystansu i poczucia humoru, jakim odznacza się gwiazda TTV.

Absolutnie mi Bożena nie leży. Jako człowiek - tak, ale jej sposób bycia i wymowa - w ogóle - wyznała Wiesia i dodała, że nie lubi, jak Bożena ciągle mówi o tym samym. Ja wszystkich ludzi szanuję, ale Bożena mi nie leży i koniec. Nie przekonam się do niej - stwierdziła stanowczo kuracjuszka.

W "Sanatorium Miłości" nie pokazano, w jakich nastrojach uczestnicy rozstali się z Bożeną. Według relacji Pomponika awersja Wiesi do Amerykanki wkrótce udzieliła się innym kuracjuszom i pod koniec turnusu nikt nie chciał rozmawiać z Bożeną.

Sanatorium Miłości: Stenia i Władysław będą razem? Wiesia zdradziła, jak potoczą się ich losy

Zagłosuj

Kogo lubisz bardziej:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw