Zamknij

Sanatorium Miłości: uczestnicy przeszli metamorfozy. Wiesia nakrzyczała na fryzjera

Judyta Wanicka
10.02.2020 12:12
Sanatorum Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Uczestnicy "Sanatorium Miłości 2" wzięli udział w pokazie mody, podczas którego zaprezentowali swoje metamorfozy. Widzowie są zachwyceni tym, jak zmieniono Halinę. Zawiodła natomiast Wiesia, która stanowczo sprzeciwiła się propozycjom fryzjera.

W ostatnim odcinku "Sanatorium Miłości 2" uczestnicy poddali się metamorfozie pod okiem specjalistów od wyglądu. Uczestniczkom zaproponowano nowe fryzury i makijaże, a panów odmłodzono strojem. Na koniec wszyscy zaprezentowali się na wybiegu razem z Martą Manowską. Najbardziej spektakularną zmianę przeszła Basia, która zgodziła się na ekstrawagancką fryzurę. Z kolei najmniej chętna do współpracy okazała się Wiesia. Harda kuracjuszka ofuknęła fryzjera!

Sanatorium Miłości 2 - metamorfozy uczestników

Najpierw kuracjusze "Sanatorium Miłości" trafili do stylistki, która zaproponowała im modne stroje. Później wyglądem seniorów zajęli się fryzjer, makijażystka oraz specjaliści od odnowy ciała. Widzom najbardziej przypadła do gustu przemiana Haliny. Urodziwa mieszanka Kielc za sprawą nowej fryzury wyglądała jak gwiazda filmowa. 

Uwagę zwracała przede wszystkim metamorfoza Barbary. Seniorka jako jedyna dała się namówić na odważną zmianę na głowie. Na pokazie zaprezentowała się z burzą drobnych loczków.

Drobne, ale widoczne zmiany poczyniono u Iwony. Dzięki zaczesanym gładko włosom odmłodniała i nabrała promiennego wyglądu.

Fani nie kryją rozczarowania zachowaniem Wiesi. Kuracjuszka jako jedyna nie zgodziła się na zmianę fryzury. Protestowała, gdy fryzjer przekonywał jej do nowej stylizacji włosów, twierdząc, że chce z niej zrobić czarownicę.

Jak stara prukwa! - skomentowała nową fryzurę Wiesia.

Chcesz wrócić do tej pieczary na głowie?! - pytał fryzjer.

Oczywiście! Nie do pieczary, tylko mojego stylu. Ja nie będę z siebie robiła idiotki. Przecież ja wyglądam jak idiotka, nie widzisz tego?!  - krzyczała Wiesia.

Część widzów krytycznie oceniła ekstrawagancki wygląd Bożeny z Chicago.

Bożena, na tle pozostałych osób wygląda groteskowo. Uczesana jak na bal przebierańców.

Halinka wygląda przepięknie! Bożena trochę jak z kabaretu... Przesadzili... Wiesia - szkoda, że nie zgodziła się na zmianę fryzury, fajnie wyglądała.

Wiesia jak zwykle muchy w nosie...

Zagłosuj

Czyja metamorfoza spodobała ci się najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw