Zamknij

Sanatorium Miłości: uczestnicy zdradzają, kim jest partner Marty Manowskiej. Szykują się na jej ślub

Judyta Wanicka
27.03.2020 11:21
Sanatorium Miłości: uczestnicy zdradzają, kim jest partner Marty Manowskiej. Szykują się na jej ślub
fot. Screen

Uczestnicy "Sanatorium Miłości" wygadali się na temat ukochanego Marty Manowskiej. Według seniorów prowadząca show jest szczęśliwie zakochana i pewnie niedługo stanie na ślubnym kobiercu. 

Sanatorium Miłości: Marta Manowska zakochana. Kim jest jej partner? 

W "Sanatorium Miłości" uczestnicy próbują znaleźć partnera na życie. Okazuje się, że program przysłużył się także prowadzącej, Marcie Manowskiej, która właśnie na planie show poznała swojego ukochanego. Według "Super Expressu" Marta Manowska związała się z pewnym Adamem, który jest operatorem kamery. Prezenterka stara się jednak trzymać związek w tajemnicy przed mediami. Nie pokazuje się z wybrankiem na zdjęciach ani nie opowiada o nim w wywiadach. Bardziej wylewna jest podobno na planie "Sanatorium Miłości". 

Oni kochają się bardzo. I to uczucie widać - ujawnia w "Super Expressie" uczestnik turnusu, Władysław Balicki. Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie "Sanatorium" z zazdrością patrzyliśmy na nich. Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście! - dodaje. 

Związek Marty i Adama potwierdza również partner Steni, Władysław Pieszko. Senior przyznaje, że odrobinę zazdrościł partnerowi prezenterki, która wyraźnie wpadła mu w oko. 

A prowadzącą to bym wziął z mety i jeszcze bym zapłacił. Marta to cudowna kobieta, opiekuńcza i zmysłowa - wyznał w rozmowie z tabloidem. 

Sanatorium Miłości: Basia odrzuciła zaloty Adama. Wiadomo, czym ją do siebie zraził

Marta Manowska jest zaręczona? 

Marta Manowska i Adam poznali się dwa lata temu na planie pierwszego odcinka "Sanatorium Miłości". Ich uczucie rodziło się stopniowo w trakcie kręcenia kolejnych odcinków. Adam jest młodszy od Marty o kilka lat. Oprócz pracy połączyły ich wspólne pasje - podróże, sport i zdrowa kuchnia. Jak podaje "Super Express" Marta Manowska i Adam zaręczyli się rok temu w Paryżu. Pierwszą osobą, która dostrzegła rodzące się między nimi uczucie, był nieżyjący już Cezary Mocek. Senior uchwycił moment, jak zakochani dają sobie całusa. Potem wręczył im zdjęcie w prezencie. 

Sanatorium Miłości: Waldek pokłócił się z Iwoną. Wyrzucili się z Facebooka. "To niezła aktoreczka"

Zagłosuj

Lubisz Martę Manowską w "Sanatorium Miłości" i "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw