Zamknij

Sanatorium Miłości: uczestniczki na balu finałowym. Fani: "Kto je ubierał? Podać do sądu!"

Judyta Wanicka
06.03.2020 16:47
Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Finał "Sanatorium Miłości 2" odbędzie się w najbliższą niedzielę. Kuracjuszki wystąpią w strojach balowych, co zdradza najnowsze zdjęcie zamieszczone na Instagramie. Fanom jednak nie spodobały się stylizacje uczestniczek. "Szkoda, że paniom nikt nie doradził" - piszą zawiedzeni. 

Finał "Sanatorium Miłości 2" zostanie wyemitowany w niedzielę, 8 marca. W ostatnim odcinku uczestnicy pożegnają się z uzdrowiskiem Równica w malowniczym Ustroniu. Z tej okazji odbędzie się wielki bal, podczas którego zostaną wybrani król i królowa turnusu. Na Instagramie można już zobaczyć zdjęcia wystrojonych uczestników z imprezy pożegnalnej. Czy wszystkie panie fortunnie dobrały stylizacje? Fani mają wątpliwości. 

Sanatorium Miłości 2: uczestniczki nie trafiły ze strojami na finał?

W ostatnim odcinku "Sanatorium Miłości 2" kuracjuszki postanowiły zadać szyku i włożyły eleganckie kreacje. Wiesia, która w trakcie programu schudła 11 kg, włożyła czarną sukienkę do kostek i szykowne bolerko w tym samym kolorze. Iwona również wybrała długą czarną suknię, a dobrała do niej jasny szal i różową torebkę. Basia miała na sobie czarny zestaw ze spodniami. Stenia dla odmiany włożyła skromną sukienkę mini w odcieniu fuksjowego różu. Najbardziej jednak zwracały uwagę oryginalne kreacje Bożeny i Haliny. Uczestniczka z Chicago odważyła się na krzykliwy wzór i toczek, z kolei Halinka zaszalała z efektownym boa imitującym węża. 

Sanatorium Miłości: Basia odrzuciła zaloty Adama. Wiadomo, czym ją do siebie zraził

Stroje gwiazd "Sanatorium Miłości" raczej nie przypadły do gustu obserwującym profil programu. Fani z przekąsem oceniają stylizacje pań i są zawiedzeni, że o wygląd seniorek nie zadbał żaden doświadczony stylista.

Kto je ubierał? Podać do sądu!

Bożena taka ładna kobieta, a tu uwydatniono wszystkie mankamenty sylwetki. A ten boa na Halince? Kogoś mocno poniosło...

Zdaje mi się, że Panie się same ubierały... Najlepiej wygląda Wiesia! Bożeny strój to jakaś porażka... i tyle odkrytego ciała!

Szkoda, że nikt im nie doradził. 

Panowie tradycyjnie włożyli garnitury, marynarki i klasyczne koszule. Czy wśród nich również ktoś popełnił modowe faux pas?

Zagłosuj

Która uczestniczka wygląda najlepiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw