Zamknij

Sanatorium Miłości: w programie doszło do ustawki? Zdzisław ujawnił prawdę o "romansie" z Jadzią

02.07.2021 14:48
Jadzia i Zdzisław z "Sanatorium Miłości 3'
fot. materiały prasowe TVP

Zdzisław Wasiak z "Sanatorium Miłości 3" w programie smalił cholewki do "operetki" Jadzi, ale po programie przyjaźń szybko się wygasła. Kilka miesięcy po emisji randkowego show kuracjusz wyjawił prawdę na temat swojego wątku z Jadwigą. 

Zdzisław i Jadzia zdobyli zaszczytne tytuły króla i królowej turnusu w trzeciej edycji "Sanatorium Miłości". W programie przez moment wydawało się, że mają się ku sobie. Gdy turnus zmierzał do końca, motocyklista z Krapkowic niespodziewanie zapałał sympatia do tancerki Jadwigi. Senior zapraszał Jadzię na randki, podczas których zwierzał się jej jak najlepszej przyjaciółce, m.in. opowiedział o tragedii związanej ze śmiercią ukochanej żony. 

Widzowie negatywnie ocenili spotkania, podkreślając, że Jadzia przejawiała znikomą inicjatywę wobec silącego się na komplementy szarmanckiego Zdzisia. Wszyscy zgodnie czuli, że Jadwiga i Zdzisław do siebie nie pasują, a cały wątek ich przyjaźni wydawał się sztuczny i na siłę kontynuowany przez twórców. Zresztą po zakończeniu zdjęć dwójka kuracjusze miała sporadyczny kontakt. Jadzia żaliła się, że Zdzisiu wykręca się jak może, by nie odwiedzić jej w Głuszycach. 

Czułam, że on nie jest gotowy na nowy związek. Na pewno była między nami nić porozumienia, ale cóż, okazało się, że były to tylko koleżeńskie rozmowy. Nic na to nie poradzę, bo przecież do tanga trzeba dwojga. [...] Na relację ze Zdzisławem patrzę dziś tak jak na kolonijną miłość - powiedziała w wywiadzie tancerka. 

Sanatorium Miłości: Ryszard będzie ojcem? Senior zaskoczył wyznaniem o powiększeniu rodzin

Sanatorium Miłości: Zdzisław szczerze o relacjach z Jadzią w programie

Zdzisław Wasiak jest obecnie w związku z pewną uroczą brunetką i nie zamierza dłużej zaprzątać sobie głowy znajomościami z programu. Kuracjusz niedawno pochwalił się wspólnym zdjęciem z ukochaną. Na jego twarzy malowała się szczera radość, której na próżno było szukać u niego w "Sanatorium Miłości". Teraz już wiadomo dlaczego. Zdzisław przyznał, że razem z Jadzią tylko odgrywali swoje role, a jego umizgi do "operetki" nie miały nic wspólnego z prawdziwym zauroczeniem. 

- To była telewizyjna przygoda, a my zagraliśmy oczekiwane od nas role - wyznał w rozmowie z "Rewią". 

Nie oznacza to jednak, że motocyklista definitywnie zerwał kontakt z Jadzią. Byli bohaterowie "Sanatorium Miłości" niedawno spotkali się na zlocie harleyowców, by powspominać udział w show. Tymczasem Jadzia cały czas utrzymuje kontakt z Janiną. Ostatnio panie szalały razem na Mazurach. 

Sanatorium Miłości: Adam wziął ślub. Marta Manowska pokazała zdjęcie [FOTO]