Zamknij

Sanatorium Miłości: metamorfozy uczestniczek to niewypał? "Jak sklepowe z lat 80." [FOTO]

05.03.2021 21:30
Jadwiga z "Sanatorium Miłości 3"
fot. materiały prasowe TVP

Finał "Sanatorium Miłości 3" już w niedzielę. Przed wielkim balem uczestnicy przeszli metamorfozy pod okiem stylistów. Widzowie są zawiedzeni przemianą Jadwigi i Krystyny. Ich fryzury uznano za kompletną porażkę. 

"Sanatorium Miłości 3" zbliża się do wielkiego finału. 7 marca zobaczymy ostatni odcinek randkowego show TVP i poznamy królową oraz króla turnus. Tradycyjnie przed wielkim balem Marta Manowska zabrała seniorów na spotkanie ze stylistami, którzy próbowali odmienić ich wygląd. 

W zapowiedzi odcinka można podejrzeć efekt u niektórych z nich. Wiadomo już, że w finale Halina zaprezentuje nową fryzurę i kolor. Fryzjerzy chcieli namówić na zmianę także długowłosego Zdzisława. Jadwiga i Krystyna również przeszły metamorfozę. Kuracjuszkom zaproponowano nową stylizację włosów, która sprawiła, że ich grzeczne fryzury nabrały intrygującej zadziorności.

Sanatorium Miłości: Władysław weźmie ślub! Senior pochwalił się nową miłością

Sanatorium Miłości 3: kuracjusze przeszli metamorfozy przed finałem 

Niestety nie wszystkie pomysły fryzjerów spodobały się internautom. Najwięcej niepochlebnych ocen pojawiło się pod zdjęciami Jadwigi i Krystyny. Obu uczestniczkom zrobiono drobne loczki à la trwała. Zdaniem fanów fryzury dodały paniom lat i nadały "tani" wygląd rodem z poprzedniej epoki. 

Panie miały piękne włosy, a ktoś się uparł i to zepsuł. Jeżeli te ciuchy na pani Krysi ktoś dobierał, to podejrzewam czystą złośliwość. Tak oszpecić ładną, subtelną kobietę - czytamy w komentarzach. 

Krystynie przybyło 10 lat. Jadwiga taki pudelek. Kobiety fajne, ale fryzjer się nie popisał.

Wizażystka pomyliła program. Jadzia wygląda jak Gesslerowa po turnusie odchudzającym, a Krysia jak 80+. Okropne tak oszpecić ładne kobiety. 

Oj nieee! W tych włosach wygląda jak sklepowa z lat 80. sprzedająca w Geesie. No szkoda, mam za to nadzieję, że Halinka wyjdzie pięknie.

A wy co sądzicie o nowych fryzurach Jadzi i Krystyny? Faktycznie wyglądają niekorzystnie? 

Sanatorium Miłości: powstanie czwarty sezon programu. Manowska zdradziła szczegóły