Zamknij

Sanatorium miłości 2: Stenia zerwała zaręczyny. Poszło o alkohol?

Maciej Friedrich
06.04.2020 09:48
Sanatorium miłości 2: Stenia zerwała zaręczyny. Poszło o alkohol?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Stenia Kowalska w "Sanatorium miłości 2" przyjęła zaręczyny Władysława. Niestety, w wywiadzie wyznała, że ich związek to już przeszłość. Jako jeden z powodów zerwania zaręczyny podała alkohol. Jak wspomina byłego partnera?

Finał 2. edycji "Sanatorium miłości" za nami. Po raz kolejny widzowie z mogli obserwować perypetie seniorów, którzy podczas turnusu poszukiwali prawdziwej miłości. Nie zabrakło emocji, a wspólny udział w programie kilku uczestników mocno do siebie zbliżył. Jedną z najpopularniejszych bohaterek 2. edycji była bez wątpienia Stenia Kowalska. Florystka z Wrześni dała się poznać jako osoba niezwykle aktywna i obdarzona poczuciem humoru.

Stenia w programie zbliżyła się do Władysława Pieszko. Para od początku świetnie czuła się w swoim towarzystwie. W programie przyjęła zaręczyny i wszystko wskazywało na to, że mają szansę stworzyć stabilny związek. Niestety, jak poinformowała sama uczestniczka, ich relacja to już przeszłość.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Sanatorium miłości 2: Stenia zerwała z Władysławem przez alkohol?

Stenia i Władysław zdaniem wielu widzów byli najpiękniejszą parą 2. edycji "Sanatorium miłości". Niestety, seniorka w wywiadzie dla "Super Expressu" wyznała, że ich związek przeszedł do historii. Przyznała, że to ona zakończyła relację.

- Tak. Koniec naszego romansu nastąpił tuż po zakończeniu programu. Szkoda, ale musiałam to zrobić (...) Prosto z planu programu pojechałam razem z nim do jego domu w Jastrzębiu-Zdroju. Zrobiłam to na jego prośbę i wiedziałam, że on chce przedstawić mi swoją rodzinę. Potem zaprosiłam go do siebie. Miłe chwile skończyły się jednak w grudniu, a powodów jest kilka - czytamy.

Okazało się, że różni ich bardzo wiele, w tym podejście do rozrywkowego stylu życia i brylowania w mediach.

- Różnimy się niemal we wszystkim. Ja nie lubię zbyt rozrywkowego trybu życia i nigdy nie przesadzam z alkoholem. Szanuję też moich przyjaciół i bardzo dbam o kulturę osobistą. Nie intryguję, nie plotkuję i nie osaczam innych. A przede wszystkim nie opowiadam o intymnych sprawach na forum publicznym. Trzeba znać granice szczerości - ocenia Stenia.

Uczestniczka "Sanatorium miłości 2" cieszy się jednak, że poznała synów byłego partnera,  z którymi nadal utrzymuje przyjacielskie relacje.

Sanatorium miłości 2: Wojciech oszukał widzów i uczestników?

RadioZET.pl/se.pl/MF