Zamknij

Sanatorium miłości 2: TVP pokaże specjalny odcinek. Kiedy emisja?

16.07.2020 09:56
Specjalny odcinek Sanatorium miłości
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Dobra wiadomość dla wielbicieli "Sanatorium miłości". TVP ma wyemitować specjalny odcinek, gdzie ponownie spotkamy się z bohaterami 2. edycji. Marta Manowska sprawdzi, jak seniorzy radzą sobie po zakończeniu programu i czy dawne relacje przetrwały.

"Sanatorium miłości" zdaniem wielu osób nie miało szansy na sukces. Randkowe reality show, którego bohaterami byli seniorzy przebywający na urlopie w tytułowym sanatorium, miało się nie sprawdzić. Tymczasem prowadzony przez Martę Manowską program okazał się wielkim hitem i przyciągnął przed ekrany rzesze widzów. Wszystko za sprawą dobrze dobranych uczestników, często bardzo charakterystycznych i posiadających ciekawe historie. Ich wzajemne relacje emocjonowały telewidzów, którzy trzymali kciuki za swoich ulubieńców.

Nic dziwnego, że TVP zdecydowało się na wyemitowanie 2. edycji "Sanatorium miłości". Nie zabrakło barwnych bohaterów, fani programu z pewnością pamiętają nie tylko zwycięzców, Gerarda i Bożenę. Dużą sympatią cieszyła się Wiesia, Stenia, swoich fanów mieli między innymi Adam czy Władek. Niemal każdy z uczestników mógł liczyć na wsparcie widzów. Widzów, którzy po zakończeniu edycji tęsknili za kolejnymi spotkaniami z ulubieńcami.

 Sanatorium Miłości 3: wielka zmiana w nowej edycji. TVP planowało to od dawna

Sanatorium miłości 2: TVP wyemituje specjalny odcinek programu

Dla stęsknionych fanów mamy dobrą wiadomość. Jak informuje serwis Plejada, niedługo znów zobaczymy doskonale znanych z 2. edycji uczestników. TVP ma bowiem wyemitować specjalny odcinek "Sanatorium miłości 2", rozpoczęto już nawet zdjęcia. Czego możemy się spodziewać? Prowadząca show Marta Manowska ponownie spotka się z seniorami, by zapytać o to, jak ich życie potoczyło się po opuszczeniu sanatorium. Od przyjazdu do ośrodka w Ustroniu minął blisko rok, możemy zatem spodziewać się rewelacji. Czy któreś z relacji powstałych na planie programu przeniosły się na życie poza nim? Może nawiązały się przyjaźnie, a może coś więcej. O tym wszystkim przekonamy się już niedługo. Specjalny odcinek "Sanatorium miłości 2" zostanie wyemitowany w 3 sierpnia o godzinie 21.30 na antenie TVP.

 Sanatorium Miłości: Władysław żałuje związku ze Stenią? "Teraz jestem bardzo szczęśliwy"