Zamknij

Sanatorium miłości 2: Wiesia krytykowana przez internautów. "Zła na cały świat"

Maciej Friedrich
21.02.2020 15:02
Sanatorium miłości 2: Wiesia krytykowana przez internautów. "Zła na cały świat"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Wiesia, jedna z najpopularniejszych uczestniczek 2. edycji "Sanatorium miłości", nie wszystkim widzom przypadła do gustu. W sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Co fani zarzucają uczestniczce?

"Sanatorium miłości" okazało się sukcesem. Randkowy program, obok "Rolnik szuka żony", stał się jednym z flagowych formatów TVP. Duża w tym zasługa odpowiedniego doboru uczestników. Seniorzy biorący udział w programie to w przeważającej większości osoby z ciekawymi historiami, które potrafią cieszyć się życiem. 

Jedną z popularnych uczestniczek 2. edycji "Sanatorium miłości" jest Wiesława z Białegostoku. Mieszkająca od 20 lat we Włoszech uczestniczka zyskała wielbicieli, jednak wiele osób nie szczędzi jej słów krytyki. 

Sanatorium miłości 2: Wiesia mierzy się z hejtem internautów

Wiesia jest bardzo charakterystyczną uczestniczką "Sanatorium miłości", dała się poznać jako osoba pogodna, ale też twardo broniąca swojego zdania. Kuracjuszka, która nie wahała się przed wyrzuceniem z domu męża, nie u wszystkich fanów programu budzi pozytywne emocje. W sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy dotyczących Wiesi. 

Wiesia ma ciężki charakter. Z taką osobą ciężko się żyje, wiecznie marudzi. Zgłosiła się do programu, to powinna wykonywać wszystkie zadania, jak pozostali uczestnicy.

Wszystko wie najlepiej. Wszystko robi najlepiej. Wszystko jej nie leży. Nie powinna znaleźć się w programie.

Na początku myślałam o Wiesi, że szczera kobieta, ale teraz też nie mogę jej znieść - czytamy w komentarzach. 

Zgadzacie się w opiniami widzów? 

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF