Zamknij

Sanatorium miłości 2: zdjęcia do programu odwołane. Poważna decyzja TVP

Maciej Friedrich
16.03.2020 14:52
Sanatorium miłości 2: zdjęcia do programu odwołane. Poważna decyzja TVP
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

"Sanatorium miłości" to jeden z ulubionych programów rozrywkowych widzów TVP. Fani z niecierpliwością wyczekiwali specjalnego odcinka 2. edycji randkowego show. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa Telewizja Polska przełożyła zdjęcia.

"Sanatorium miłości" to obecnie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Pomysł na stworzenie randkowego programu, którego bohaterami będą seniorzy, okazał się świetnym pomysłem. Barwni bohaterowie cieszyli się nie mniejszym zainteresowaniem, niż o wiele młodsi uczestnicy konkurencyjnych programów. Za nami finał 2. edycji show, w którym za Króla i Królową Turnusu uznani zostali Gerard i Bożena.

Fani "Sanatorium miłości" oglądający 1. edycję byli pewni, że finałowy odcinek to jeszcze nie koniec emocji. W premierowej odsłonie programu TVP wyemitowało także wiosenny odcinek specjalny, w którym ponownie spotkaliśmy się z uczestnikami. Niestety, w tym roku ma być inaczej.

Sanatorium miłości 2: specjalny odcinek odwołany? Jest decyzja TVP

Jak informuje portal "Wirtualne media", fani "Sanatorium miłości" nie będą zachwyceni. Pandemia koronawirusa zmieniła w Polsce wiele, nie pozostała także bez wpływu na pracę stacji telewizyjnych. Specjalny odcinek "Sanatorium miłości" nie pojawi się w planowanym terminie. W rozmowie z portalem informację potwierdziła szefowa działu PR TVP, Agnieszka Lenart.

- Telewizja Polska z troski o bezpieczeństwo i dobro aktorów podjęła decyzję o zawieszeniu na dwa tygodnie zdjęć do realizowanych przez siebie seriali. Przełożone zostały również zdjęcia do specjalnego odcinka „Sanatorium Miłości" - czytamy.

Decyzja wydaje się bardzo słuszna, zwłaszcza że seniorzy znajdują się w grupie szczególnie zagrożonej.

 Koronawirus w Polsce: liczba zachorowań, zalecenia. RAPORT

Zagłosuj

Ogląłeś/aś "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/MF