Zamknij

Sanatorium miłości 2: duże zmiany w programie po śmierci uczestnika

Maciej Friedrich
25.02.2020 10:42
Sanatorium miłości 2: duże zmiany w programie po śmierci uczestnika
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

"Sanatorium miłości 2" cieszy się dużą popularnością, między innymi za sprawą barwnych uczestników. Jak informują media, po śmierci Cezarego Mocka, jednego z kuracjuszy 1. edycji, TVP wprowadziło zmiany w programie. Kandydaci musieli przejść kompleksowe badania.

" Sanatorium miłości" okazało się jednym z hitów TVP. Randkowe programy kojarzą się z młodymi, wysportowanymi uczestnikami (przykładem może być ostro skrytykowany " Hotel Paradise"). Podobnie było w przypadku 1. edycji, jednak w poprzedniej odsłonie show miało miejsce bardzo smutne wydarzenie.

Cezary Mocek, który brał udział w 1. edycji "Sanatorium miłości" zmarł w wieku 67-lat. Informacja o jego śmierci pojawiła się na profilu programu 20 lutego 2019 roku. Mocek zmagał się ze słabym krążeniem krwi, co sprawiało, że dużo wolniej dopływała ona do dolnych partii ciała. Najwyraźniej producenci "Sanatorium" chcą zrobić wszystko, by taka tragedia nie miała więcej miejsca.

Sanatorium miłości 2: Po śmierci Cezarego Mocka TVP wprowadziło zmiany w programie?

Jak poinformował "Super Express" śmierć Cezarego Mocka była nie tylko niezwykle smutnym wydarzeniem, ale też sprowokowała producentów programu do wprowadzenia zmian w zasadach show. Chodzi o selekcję kandydatów, których możemy oglądać w 2. edycji.

Aby wziąć udział w programie, przyszli uczestnicy musieli przejść szereg testów medycznych oceniających stan ich zdrowia. Wśród nich znaleźć miało się EKG, morfologia i inne badania, a także obszerny test składający się aż z 240 pytań. Wszystko by wykluczyć problemy zdrowotne, które mogłyby zakończyć się nieszczęściem. Jest to o tyle ważne, że niektóre z zadań stawianych przed kuracjuszami wymaga pewnej dozy wysiłku fizycznego.

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF