Zamknij

Sanatorium miłości 2: Duże zmiany w programie. TVP podjęło ważną decyzję

Maciej Friedrich
24.02.2020 16:27
Sanatorium miłości 2: Duże zmiany w programie. TVP podjęło ważną decyzję
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Wielbiciele "Sanatorium miłości" muszą przygotować się na zmianę. Podjęto decyzję o zmianie godzin emisji odcinków 2. edycji programu. Od 1 marca przed telewizorami powinniśmy zasiąść o innej porze. 

"Sanatorium miłości" okazał się jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Obok "Rolnik szuka żony" jest formatem, z którego Telewizja Polska może być dumna. Wysoka oglądalność zrobiła swoje, obecnie możemy oglądać 2. sezon "Sanatorium". Kolejna odsłona show ponownie wzbudza emocje. Widzowie mają swoich faworytów i uczestników, za którymi nie przepadają (skrytykowana została między innymi Wiesia). 

Wielbicieli "Sanatorium miłości 2" z pewnością zainteresuje fakt, że zapowiedziano zmianę godzin emisji ich ulubionego programu. 

Sanatorium miłości 2: zmiany w godzinach emisji. Kiedy oglądać program?

8. odcinek 2. edycji "Sanatorium miłości" był ostatnim wyemitowanym w niedzielę o godzinie 21:15. Odcinek 9. obejrzymy na antenie TVP godzinę wcześniej, o godzinie 20:15. Podobnie będzie z finałowym odcinkiem, który będziemy mogli zobaczyć w Dzień Kobiet 8 marca. 

Być może Telewizja Polska podjęła decyzję o zmianie godziny emisji, żeby przyciągnąć przed ekrany większej ilości widzów. Nie bez znaczenia jest także zakończenie serialu "Młody Piłsudski". 

Sanatorium Miłości 2: Basia zdradziła zakończenie sezonu. Kto stworzy parę?

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/MF