Zamknij

Sanatorium miłości 3, finał: poznaliśmy króla i królową turnusu. Producenci zaskoczyli widzów [FOTO]

08.03.2021 11:16
Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium miłości"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Za nami finał 3. sezonu "Sanatorium miłości". Po raz kolejny poznaliśmy króla turnusu, jednak tym razem postanowiono wybrać aż dwie królowe. Czy typy widzów były prawidłowe i choć jedna królowa to faworytka wielbicieli programu?

"Sanatorium miłości" po raz kolejny gościło na antenie TVP, już po raz trzeci mogliśmy oglądać nietypowe randkowe show prowadzone przez Martę Manowską. Program cieszy się ogromną sympatią widzów właśnie za sprawą charakterystycznej formuły. Sercowe przygody przeżywają tu bowiem seniorzy mieszkający w tytułowym sanatorium, a nie młode kobiety i mężczyźni na pięknych plażach. To właśnie uczestnicy są tym, co przyciąga przed ekrany - często doświadczeni życiem,  z ciekawymi historiami, ale też barwni i pełni życia. Za nami finał 3. edycji "Sanatorium miłości", zdaniem wielu osób najlepszej z dotychczasowych. Wielu kuracjuszy i kuracjuszek skradło serca fanów, którzy trzymali za nich kciuki.

Przed finałem nie zabrakło kontrowersji. Uczestniczki przeszły metamorfozy pod okiem stylistów, które nie spodobały się wielu wielbicielom programu. W sieci pojawiły się liczne głosy krytyki pod adresem fryzjerów. Jednak podczas samego finału najważniejsze były wyniki, mieliśmy bowiem poznać kolejnego króla oraz królową turnusu. Fani "Sanatorium miłości" rzecz jasna mieli swoje typy, program jednak jak zwykle zaskoczył. 

ZOBACZ TAKŻE:  Sanatorium Miłości: Władysław weźmie ślub! Senior pochwalił się nową miłością  

Finał "Sanatorium miłości 3": wybrano króla i królowe turnusu

Królem turnusu w 3. edycji "Sanatorium miłości" został wybrany Zdzisław, co nieco zaskoczyło widzów. Nie było bowiem tajemnicą, że faworytem wielu osób był Edek. Jeszcze większe zaskoczenie, choć tym razem zdecydowanie miłe, czekało jednak podczas ogłoszenia zdobywczyni tytułu królowej. Okazało się, że tym razem otrzymały go dwie panie, Halina i Jadwiga. Widzowie nie kryli zadowolenia, Halinka od dłuższego czasu była typowana na zwyciężczynię, jednak Jadwiga także miała grono oddanych wielbicieli.

- Przepiękny koniec. Ja się popłakałam. Marta jest przecudowna i nie widzę nikogo na jej miejsce. Cudny program. Dziękujemy.

- Najlepszy sezon! Będzie mi brakować tych bohaterów.

- Gratulacje, w pełni zasłużone szarfy. Halinka i Jadzia jak w każdym odcinku doprowadziła mnie do łez. Kocham Was, a Zdzisław po prostu zauroczył ciepłem i spokojem. Już tęsknię za programem - pisali wzruszeni internauci.

Dla widzów niecierpliwie czekających na kolejną odsłonę show mamy dobrą wiadomość. "Sanatorium miłości 4" zostało potwierdzone.