Zamknij

Sanatorium miłości: Anna i Janina kłócą się o Zbyszka. "Chcecie przestać ze sobą mieszkać"?

08.02.2021 13:05
Sanatorium miłości
fot. Materiały prasowe TVP

"Sanatorium miłości" to program, który zaskarbił sobie mnóstwo widzów. W każdym odcinku bywa niezwykle emocjonująco. Anna i Janina musiały zdecydować, czy wciąż chcą razem mieszkać w jednym pokoju. Wszystko przez kłótnię pań o jednego z seniorów.

"Sanatorium miłości" doczekało się już trzeciej edycji. Również i w tej transzy nie zabrakło barwnych i kontrowersyjnych uczestników. W tym sezonie pojawił się też konflikt między dwiema uczestniczkami: Anną i Janiną. Panie w ostatnich odcinkach pokłóciły się o Zbyszka.

Zobacz też: Sanatorium Miłości: "Zrobili z niej idiotkę". Widzowie krytykują metamorfozę Halinki

Sanatorium miłości: Anna i Janina kłócą się o Zbyszka. "Chcecie przestać ze sobą mieszkać"?

Dodatkowo mieszkają razem w pokoju, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację między nimi. Anna twierdzi, że Janina zaczęła kokietować Zbyszka, mimo że wiedziała, że mężczyzna bardzo się jej podoba.

Anna w rozmowie z Martą Manowską wyznała, że czuje się skrzywdzona. Z kolei Janina podkreśla, że nie może spokojnie porozmawiać ze Zbyszkiem, bo widzi wzrok zazdrosnej koleżanki. Sytuację komplikowało mieszkanie obu pań w jednym pokoju. Marta Manowska zapytała, czy Anna i Janina chcą zamieszkać w innych pokojach. Jednak jak się okazało w ostatnim odcinku, panie postanowiły zakopać topór wojenny.

"Janeczka, to nie my powinnyśmy się tłumaczyć" - mówiła Anna w niedzielnym odcinku "Sanatorium miłości". Jeszcze wcześniej obie panie podkreślały, że "wymieniają jedynie uprzejmości, nic więcej". Najwyraźniej relacje między nimi uległy znacznej poprawie.

RadioZet.pl