Zamknij

Sanatorium miłości: Barbara zdradza kulisy programu: "Byliśmy odizolowani"

Sylwia Wamej
03.02.2020 14:54
Barbara
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Barbara z "Sanatorium miłości" opowiedziała o kulisach programu serwisowi Plejada.pl. Jak się okazuje, uczestnicy byli odizolowani od pozostałych kuracjuszy. Wszystko po to, aby ekipa programu mogła spokojnie realizować program.

Sanatorium miłości: Barbara opowiedziała o kulisach programu

Barbara z "Sanatorium miłości" opowiedziała o kulisach programu serwisowi Plejada.pl. Uczestniczka show podkreśliła, że sanatorium, w którym realizowane są zdjęcia, nie różni się zbytnio od pozostałych, w których Barbara bywała prywatnie.

"To sanatorium w Ustroniu jest utrzymane w takim samym klimacie jak inne (...) W Ustroniu byłam na dwa tygodnie, prywatnie w 2007 roku. Różne rzeczy się działy. Poznałam masę osób i naprawdę było bardzo podobnie jak tutaj, w "Sanatorium miłości"- powiedziała uczestniczka programu TVP1. Barbara dodała też, że razem z pozostałymi kuracjuszami musieli być odizolowani od pozostałych. Wszystko po to, aby ekipa mogła na spokojnie realizować ujęcia.

"Byliśmy odizolowani. Nie mogliśmy być ze wszystkimi na stołówce, bo tam było za dużo ludzi i by nas obserwowali, a może nawet i zaczepiali. Musieliśmy mieć swoją małą jadalnię. Z uwagi na to, że kręcone były różne sceny, to ludzie przeszkadzaliby nam" - wyjaśnia Barbara z Sosnowca w rozmowie z Plejadą.

Sanatorium miłości: Barbara zdradza, czy w sanatoriach można kogoś poznać

Barbara przyznała jednak, że będąc prywatnie w sanatoriach, korzystała z większej ilości zabiegów. Kuracjuszka dodała też, że sama traktuje pobyt w sanatoriach jak wakacje. Zdradziła, że zagraniczne wczasy nie są dla niej.

"Sanatoria to ja znam, bo wybrałam taki sposób wypoczynku. Ja nie latam na wczasy zagraniczne (...) W sanatoriach dzieją się różne rzeczy. Można kogoś poznać i ja zawsze kogoś poznałam" - powiedziała uczestniczka show TVP.

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Plejada.pl/SW