Zamknij

Sanatorium miłości: Czy będzie 3. sezon? Jest komentarz TVP

Sylwia Wamej
03.03.2020 14:21
"Sanatorium miłości"
fot. Mateusz Jagielski/ East News

"Sanatorium miłości" to program uwielbiany przez widzów. Do tej pory powstały 2. sezony show. Ostatni odcinek zobaczymy już w tę niedzielę, na antenie TVP. Czy powstanie 3. sezon? Jest komentarz TVP.

Sanatorium miłości: Będzie 3. sezon show?

"Sanatorium miłości" to program, który cieszy się olbrzymią popularnością wśród fanów. Do tej pory powstały dwa sezony programu. Ostatni odcinek z grupą energicznych seniorów zobaczymy już w tę niedzielę, 8 marca. Czy będzie trzeci sezon lubianego przez widzów programu? TVP komentuje.

"Tak, to już potwierdzone❗️ Będzie trzecia edycja Sanatorium miłości❗️ To okazja na zmiany w życiu dla niektórych z Was, albo dla Waszych znajomych, krewnych czy bliskich. Dla tych, których dotknęła samotność. Wysyłajcie zgłoszenia i zawiadomcie o nowej edycji tych, którzy nie mają dostępu do mediów społecznościowych.
Czekamy na Wasze zgłoszenia ❤️❗️ pod adresem:
sanatoriummilosci@tvp.pl
To proste: trzeba wysłać zdjęcie, kilka słów o sobie oraz dane kontaktowe" - czytamy na oficjalnym profilu "Sanatorium miłości" na Instagramie.

Sanatorium miłości: Marta Manowska prowadzącą show

"Sanatorium miłości" zadebiutował na antenie TVP w styczniu ubiegłego roku. Przygody kuracjuszy, którzy chcą przeżyć przygodę w swoim życiu, zyskały mnóstwo fanów. Program prowadzi uwielbiana przez widzów - Marta Manowska.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Oglądasz "sanatorium miłości"?

Liczba głosów: