Zamknij

Edek z "Sanatorium miłości" chce mieć dziecko z nową partnerką. "Gorąco ją namawiam"

18.11.2021 17:04
Edek z "Sanatorium miłości 3"
fot. materiały prasowe TVP

Edward Kubacki z "Sanatorium miłości 3" marzy o tym, aby jeszcze raz zostać ojcem. 67-letni senior nie ukrywa, że chciałby mieć dziecko z nową partnerką Hanią. Jak wyznał, jest na etapie namawiania ukochanej na powiększenie rodziny. 

Edward Kubacki wziął udział w trzeciej edycji "Sanatorium miłości" z nadzieję, że spotka tam odpowiednią partię do związku. Niestety emerytowanemu policjantowi z Czernikowa nie poszczęściło się w programie. Głównie przez to, że panie nie mogły znieść jego apodyktycznego charakteru oraz niewybrednych żartów. Słynący z bezpośredniości Edek wrócił do domu sam. Niemniej dość szybko udało mu się znaleźć kobietę chętną stworzyć z nim miłosną relację. Ukochaną Edwarda została pochodząca z Bydgoszczy Hanna. Wiosną senior pochwalił się nią na Instagramie, a potem oficjalnie przedstawił widzom w "Pytaniu na śniadanie". 

Sanatorium miłości: Edward chce mieć dziecko z nową partnerką

67-letni Edek chętnie zdradza mediom pikantne szczegóły relacji z Hanią. W najnowszym wywiadzie senior wyznał, że przed siedemdziesiątką chciałby jeszcze raz zostać ojcem. Dziecko miałaby mu dać oczywiście Hania, z którą rozumie się bez słów i w dodatku świetnie układa mu się z nią w sypialni. 

Chciałbym mieć dziecko z Hanią. Gorąco ją namawiam - zwierzył się Pomponikowi Edward. 

Senior nie ukrywa, że chciałby poprosić Hanię o rękę. Ukochana Edka już teraz zapewnia, że przyjmie oświadczyny, gdy w końcu Edward zdecyduje się przyjść do niej z pierścionkiem. 

Nie pozostaje zatem nic innego niż życzyć parze szczęścia. Przypomnijmy, że Edward ma za sobą jedno małżeństwo, z którego ma dorosłe już córki. Hania też jest matką. 

Sanatorium Miłości: Edward o byłej żonie. W końcu ujawnił, dlaczego od niego odeszła

xx
xx