Zamknij

Sanatorium miłości: Edward zamieszkał z ukochaną. Podzielił się pikantnymi szczegółami związku

03.08.2021 12:47
Sanatorium miłości
fot. Instagram.com

Edward z "Sanatorium miłości" znalazł miłość poza programem. Seniorowi zawróciła w głowie sporo młodsza Hania z Bydgoszczy. W rozmowie z Pomponikiem Edward zdradził, że zamieszkał w ukochaną. Nie zabrakło też pikantnych szczegółów z ich związku.

Edward Kubacki z 3. edycji "Sanatorium miłości" był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników. Zdaniem niektórych bohaterów był apodyktyczny, z kolei widzowie dopatrzyli się u niego seksistowskich zachowań. W programie Edward nie znalazł miłości. Jednak poza kamerami zainteresowała się nim sporo młodsza Hania z Bydgoszczy. Kobieta sama zaczepiła Edwarda na Facebooku.

Zobacz też: Teresa z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestniczka 3. edycji programu i ile ma lat?

Sanatorium miłości: Edward zamieszkał z ukochaną. Podzielił się pikantnymi szczegółami związku

"Los się do mnie uśmiechnął i dał mi Hanię. Sama napisała do mnie na Facebooku, że spodobałem jej się w programie i tym mnie ujęła. Od razu zaproponowałem spotkanie i przyjechałem do niej do Bydgoszczy z czerwonymi różami. Jak ją zobaczyłem, wiedziałem już, że wyjdziemy z tej kawiarni razem. Od razu zaiskrzyło na 100 fajerek!" - pochwalił się Edward w rozmowie z Pomponikiem.

Edward zdradził też, że zdecydowali się razem zamieszkać. Hania przeprowadziła się do ukochanego.

"Zamieszkaliśmy razem! W moim domu. Hania spakowała całą swoją garderobę - a butów to ma chyba z 200 par - i przeniosła się do mnie. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony!" - wyjaśnił Edward.

Senior, który w programie lubił podkreślać, że seks jest dla niego bardzo ważny, również i tym razem poruszył ten temat. Mężczyzna zdradził pikantne szczegóły ze swojego związku.

"Miłość i seks idą u nas w parze. Inni mogą nam zazdrościć!" - wyznał Edward.