Zamknij

Sanatorium miłości: Halina i Iwona zaprzyjaźniły się po programie

Sylwia Wamej
09.03.2020 15:03
"Sanatorium miłości"
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

W "Sanatorium miłości" dwie uczestniczki co prawda nie znalazły miłości, ale zaprzyjaźniły się ze sobą. Mowa o Halinie i Iwonie, które po programie dzwonią do siebie.

"Sanatorium miłości": Halinka i Iwona zaprzyjaźniły się ze sobą

W "Sanatorium miłości" choć były rozmaite sympatie, nie wszystkim udało się znaleźć drugą połówkę. Halina i Iwona co prawda nie znalazły miłości, lecz przyjaźń.

 "Dzwonimy do siebie. Czas wspólnie spędzony w pokoju był bardzo fajny. Widzowie nie widzieli wszystkich naszych wygłupów, ale wielokrotnie śmialiśmy się do łez" - zdradziła w rozmowie z "Faktem" Iwona. Jak dodaje uczestniczka, z Haliną rozumie się wręcz rewelacyjnie.

 "Z Halinką rozumiemy się rewelacyjnie, przez cały ten czas nie było żadnych kłótni. Myślę, że nie mogłam lepiej trafić" - zdradziła Halina.

Zresztą jak dodała Iwona, większość kuracjuszy zżyła się ze sobą.

"Uważam, że jesteśmy przyjaciółmi. Umówiliśmy się sporą grupą, że jak tylko się ociepli, to będziemy się spotykać" - powiedziała w "Fakcie".

Sanatorium miłości. Kiedy nowa edycja?

Przypomnijmy, że na dwóch edycjach program nie zakończy się. "Sanatorium miłości" doczeka się 3. edycji. Kilka dni temu ruszył casting do 3. edycji hitu TVP.

Nowe odcinki hitowego programu będzie można oglądać na początku 2021 roku.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW