Zamknij

Sanatorium miłości: Halina krytycznie o panach w programie. Nie znajdzie miłości?

22.02.2021 11:39
Halina z "Sanatorium miłości"
fot. Materiały prasowe TVP

"Sanatorium miłości" to program, który podbił serca widzów. Losy kuracjuszy szukających miłości, co tydzień śledzi mnóstwo widzów. W ostatnim odcinku Halina dość krytycznie oceniła kandydatów. Żaden z panów nie spodobał się jej na tyle, aby z tych znajomości mogło wyniknąć coś więcej.

"Sanatorium miłości" w krótkim czasie podbił serca fanów. 3. edycja programu TVP dobiega końca. Wygląda na to, że w programie nie utworzy się żadna para. W ostatnim odcinku Halina dość krytycznie oceniła kuracjuszy. Choć polubiła panów, nie widzi z żadnym z nich przyszłości.

Zobacz też: Gorące sceny w "Sanatorium Miłości". Seniorzy poszli na całość w jacuzzi! [WIDEO]

Sanatorium miłości: Halina krytycznie o panach w programie. Nie znajdzie miłości?

Halina najpierw wyraziła swoje zdanie o Edku. Seniorka stwierdziła, że jest dobrym kolegą, jednak jej zdaniem nie garnie się do pracy.

"No Edek to kolega, kabareciarz taki, ale do roboty to on się nie nadaje" - powiedziała Halina. O innych panach Halina również nie miała najlepszego zdania.

"Wiesiek szuka takiej, co by mu gotowała, porównuje nawet do mamy swojej. Masakra, on jest taki biznesmen, albo udaje. A Andrzej to taki facet, którego trzeba słuchać i najlepiej, żeby mu się nie sprzeciwiać. Do niego trzeba mieć podejście" - podkreśliła kuracjuszka.

W ostatnim odcinku randka Krystyny i Zdzisława zapowiadała się obiecująco. Nie zabrakło romantycznej atmosfery i tańca, w którym obydwoje się do siebie zbliżyli.

"No tak mi się lekko zakręciło w głowie. Ta atmosfera, muzyka, to było romantyczne. Dawno tak nie miałam z nikim w tańcu"- powiedziała Krystyna. "Serce mi drżało, jestem wzruszony, bo trzymałem takie szczęście w ramionach. Tak się na nawet do niej przykleiłam. Już ze 20 lat tak z nikim nie tańczyłem" - powiedział Zdzisław. Mimo udanej randki seniorzy zdecydowali, że z tej znajomości jednak nic nie będzie.